İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google dan Kart Geldi Nedir Ne İşe Yarar..!

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
s.a bugün google adsense hesabım dan 100 tlik ücretsiz adwords kartı geldi galiba bu kart olayı yeni çıktı ben ilk defa gördüm daha önce kupon falan geliyordu ben bu kartla neler yapabilirim alış veriş için kulanabilsek :) her neyse kendi kartımın resmini falan cekmedim yurt dısına ait kartın aynısı ektedir.
google-adsense-adwords-promo.jpg

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Adwords de kullanıcak işte büyük bi ihtimal...Yazmışlar ya.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yokmu arkasında kazıncak bir yer.Barkod var bak üstte onu telefonun kamerasına okutup linke gidebilirsin , sadece o varsa odur.

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kartı kullanmak için adwords.google.com.tr adresini ziyaret edin. yazıyor yaklasık şimdiye kadar 750 tlik adwords kupon çek falan geldi hiç birini kullanmadım

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Arkasında kodu vardır , kupon kodu girme bölümü var.Bilen yazar şimdi ayrıntılı tarifi...Kullanmadıysanda yayınla forumda millet kullansın bari:D

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkasında kodu vardır , kupon kodu girme bölümü var.Bilen yazar şimdi ayrıntılı tarifi...Kullanmadıysanda yayınla forumda millet kullansın bari:D

onları biliyorum da 14 tlik mi neydi kesinti falan yapıyor foruma gelince benim bildiğim satış ve aktarma gibi hesap yasak diye..yanlışım varsa özür.

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kredi kartımla aktivasyon sağlayabilirim 3 lira komisyon karşılığı

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Dün sabah banada aynısı geldi. Hemen hemen her ay geliyor ama bi türlü kullanmak nasip olmadı Adwords'u.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
artık kart mı gönderiyor? maillerler hallediyorlardı

tr12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu kart ile AdWorks e girin. oraya paranız kadar reklam veriyorsun. her tıklamada para gidiyor. yani 100 dolar ise bu kart sende kullandın. reklamın veriliyor. ancak reklamına biri tıklamaz ise zaten kalkıyor. yani o kadar önemli bir şey değil. banada çok geliyor.
öyle çok önemli bir şey değil. zaten gerçek para veren reklam verenlerin önüne geçemezsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5