İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google´de hit olan konu neden geriler?

aliraci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, googlede sizin sitenizden bir konu cok ziyaret aliyordur ve bir süre sonra bu konu aramalarda gerilemeye baslar.
Bunun birinci nedeni sizin konunuza benzer yeni konular acilmasidir, google en taze konulari sever, sizin bu konunuzun tekrar hit olmasi icin konuya girin ve konunun icinde bir nokta veya virgül koyarak hatta konu basligini degistirerek konuyu kaydedin.
Böylece google konunun en son degistirilme tarihini baz alarak konuyu yeni olarak kaydeder.
Google icin önemli olan sey konunun altindaki tarihtir (Admin tarafından 20.02.2011 16:17:25 tarihinde düzenlendi.)
üstteki gibi konu icinde düzeltme tarihi olursa google (önbellek) Cache konunun en aktuel tarihini yenilemek zorunda kalir, böylece konuya eklenen diger yazilarida indexliyecektir.
Aradan 3 gün gecince konunun tekrar en hit konular arasinda oldugunu göreceksiniz

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam birde giriş ve çıkışada bakıyor sanırım ben bu konuya googleden girdim diyelim konu üzerinde ne kadar durdum ne kadar kısa zamanda çıktım onada bakıyor sanırım şayet uzun bir müddet kaldıysam google ona göre not veriyor. tabi ki bu bir varsayım aynı fikirde olanlar yazsın bakem

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Autoclick işi sakat :sinir:

aliraci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Auto clik suana kadar cok etkili oldu bizde, eski konulari tekrar hit yapti, bir zararini görmedik

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ya en iyisi güncel ve temiz ve kullanışlı ziyaretcinin isteğini karşılayan konular hazırlamak

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
sizin bu konunuzun tekrar hit olmasi icin konuya girin ve konunun icinde bir nokta veya virgül koyarak hatta konu basligini degistirerek konuyu kaydedin.

Size uydum ve 2. sırada çıkan 5 konu üzerinde deneme yaptım. Yani eski konular üzerinde değişiklik yaptım. Sonucu bekliyorum. İşe yararsa +rep.

Buraya yazarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5