İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google De Istediği Kelimede Ilk Sayfaya çıkmaya çalışanlar Buraya

seo911

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin için her bütçeye uygun Link piramidi oluşturuyoruz

Internetteki sayfalarınıza emek harcıyorsunuz. Ama internette rakip çok, rekabet fazla. Arama motorlarında ilk sıralarda yer almak trafik çekmek açısından çok önemli. Ilk sıralarda yer almanın en önemli yolu, rakiplerinizden farklı olmak. İşte size sunduğumuz backlink paketlerimiz rakiplerinizden farklı olmanızı sağlayacak, sahaya en az 5-0 önde çıkmanızı sağlayacak.

Link paketlerimiz içerindeki linkler, web20 sitelerinden, imleme sitelerinden, rss sitelerinden, web20 profillerinden, forum profillerinden ve makale sitelerinden oluşmaktadır.
Güçlendirilmiş link : Paket içerisindeki linklerin tamamı direk sitenize gelmek yerine, bu linklerin önemli bir kısmı rastgele bir yapıda sistem içinde birbirlerine gitmektedir. Örnek olarak 500 link oluşturulan paket-2 de sitenize giden direk site sayısı 50 ile 70 arasında geri kalan tüm linkler bu linkleri ve birbirlerini desteklemektedir.

Paket-2 de uygulanan yapı grafiksel olarak şu şekildedir :

seo.notdefteri.gen.tr/wp-content/uploads/2010/07/Backlink-diagrami1-1024x530.jpg

Paket-2 çalışması sonucunda oluşan linkler 3 ayrı gruptan oluşmakta;

1.grup: sitenize direk giden T1 linkleri
2.grup: T1 linklerine ve birbirlerine giden T2 linkleri,
3.grup: T1 linklerine giden yüksek kalite profil linkleri.

Eklenti paketinde üretilen linkler sadece, paket 2 de üretilen linklere gidiyor. Yani amaç, paket 2 ile sağlanan linklerin çok daha fazla güçlendirilmesi. Kısaca yapılan iş ve amaç; yüksek miktardaki linkten elde edilecek gücün paket 2 de oluşturulan linkleri paravan olarak kullanarak ana sitenize zarar vermeden yüksek sayıdaki bu linklerin oluşturacağı gücün sitenize gönderilmesi.

Tüm eklenti paketlerindeki linkler, forum profil linkleri ve blog yorumlarından oluşturuluyor. Yani buradaki linkler blog yorumu ve forum profil linklerinin karması. Iki farklı link kaynağı kullanılmasındaki neden link türünde çeşitlilik oluşturmak, hem link türleri farklı olacak hem de kullanılan platform sayısı ciddi anlamda fazla olacak.

Paket3, Paket4 ve Paket5, aşağıda detayını verdiğim çalışmalardan birinin paket2 ile oluşturulan linklere uygulanması ile oluşmakta;

Paket-3 : ücreti 140 USD, Paket2 linklerine ek olarak uygulanacak toplam link sayısı 25,000. Bu linklerin dağılımı şu şekilde: T1 grubunda yer alan her linke ortalama 50 adet, (100 x 50 = 5,000), T2 grubunda yer alan her linke ortalama 50 adet (200 x 50 = 10,000) Profil link grubunda yer alan her linke ortalama 50 adet (200 x 50 = 10,000. Toplam ortalama link adedi 25,000

Paket-4 : ücreti 170 USD, Paket2 linklerine ek olarak uygulanacak toplam link sayısı 50,000. Bu linklerin dağılımı şu şekilde: T1 grubunda yer alan her linke ortalama 100 adet, (100 x 100 = 10,000), T2 grubunda yer alan her linke ortalama 100 adet (200 x 100 = 20,000) Profil link grubunda yer alan her linke ortalama 100 adet (200 x 100 = 20,000. Toplam ortalama link adedi 50,000

Paket-5 : ücreti 180 USD, Paket2 linklerine ek olarak uygulanacak toplam link sayısı 60,000. Bu linklerin dağılımı şu şekilde: T1 grubunda yer alan her linke ortalama 200 adet, (100 x 200 = 20,000), T2 grubunda yer alan her linke ortalama 200 adet (200 x 200 = 40,000). Toplam ortalama link adedi 60,000

Not: link başı verilen ortalama link rakamı paket2 de gelen kesin link rakamına göre farklılık gösterebilir. Ancak raporda teslim edilecek eklenti paketi için toplam link rakamı burada verilen toplam link sayısından aşağı olmayacaktır.

Paketlerimiz
Paket-2 (toplam 500 civarı güçlendirilmiş backlink içerir) : 70 USD

paket-3 (paket2+25,000 profil ve blog yorum linki) : 140 USD
paket-4 (paket2+50,000 profil ve blog yorum linki) : 170 USD
paket-5 (paket2+60,000 profil ve blog yorum linki) : 180 USD

Daha detaylı bilgi ve başka soru ve cevapları seo.notdefteri.gen.tr/seo-urunleri adresinde inceleyebilirsiniz.

İş teslim süresi
iş veren özel istekte bulunmadığı sürece, aşağıdaki sürelerde rapor teslimi yapmaktayım.

Paket-2 : 4 gün
Paket-3 : 15 gün
Paket-4 : 15 gün
Paket-5 : 15 gün

Not: Paket3,4 ve 5 in içinde paket-2 bulunduğundan arzu edilirse, 4 günün sonunda paket-2 ye ait rapor alınabilir, 15 günün sonunda ise raporun geri kısmı istenebilir.

A****t içerikli siteler kabul edilmemektedir.

Diğer sorularınız için bana PM gönderebilirsiniz.

Msn: kiper @ erle.com.tr
gtalk : burak.kiper @ gmail.com

Ekledi: Sıkça Sorulan Sorular

Siteme kaç adet link alıyor alacağım?
Sitenize daha doğrusu sayfanıza (çalışma siteye değil sayfaya yapılır, zira google sıralamalarda siteleri değil sayfaları değerlendirir) giden link sayısı altmış civarında olacak. Kesin bir sayı veremememin nedeni, linkleriniz için yapılan sayfaların bazılarının zaman içerisinde site sahiplerince siliniyor olması. Ama ortalama olarak altmış civarında link diye düşünebilirsiniz. Ancak bu paket kapsamında aslında üretilen link sayısı yaklaşık olarak 500 civarında.

Bu kadar link az değil mi?
Yukarıdaki sorunun cevabında da belirttiğim gibi 60 civarı link ilk bakışta az gibi görünebilir. Ancak size paket çerçevesinde 500 civarında link üretiyoruz. Bu linklerin 60 civarında olan kısmı direk olarak sayfanıza giderken geri kalan linkler bu 60 link başta olmak üzere birbirlerine gidiyorlar.

Paketlerinizden alırsam, kelimemde birinci sıraya çıkarmıyım?
Bu sorunun kısa cevabı bilemem olacak. Verdiğimiz hizmet direk seo hizmeti değil. Bir kelimede birinci sıraya çıkarmak, tam kapsamlı seo çalışması yapmayı gerektirir. Bunun için işi verdiğiniz kişinin, sitenizin içerik düzeni ve onpageseo çalışmasından, her türlü link çalışmasına kadar senkronize bir şekilde ve sürekli olarak sitenizle uğraşması gerekir. Bizim verdiğimiz hizmet ise bu tür bir çalışmada kullanılacak araçlardan sadece birisi. Bu aracı isterseniz bizzat site sahibi olarak siz kullanabilirsiniz veya seo çalışmaları yapan biri iseniz, yaptığınız seo çalışmalarında yapacağınız işin bir kısmını bize fason olarak yaptırmış olarak düşünebilirsiniz.

Verdiğimiz referansları incelerseniz, paketlerimizden yararlanan kişilerin çok kısa bir sürede hissedilir sonuçlar elde ettiklerini görebilirsiniz. Eğer hala içinizde şüphe varsa en azından Ok isimli ikinci paketimizi en az bir kere olsun denemenizi şiddetle öneririm.

Şunu kesin olarak söyleyebiliriz. Bu paket gerçekten işe yarıyor. Yükselemeye devam etmek için amacınıza ulaşana kadar bu paketten gerektiği kadar almanız. Yani birden fazla uygulandığında aldığınız sonucun daha da etkili ve kalıcı olduğunu göreceksiniz.

İşin sonunda rapor alacakmıyım?
İş bitiminde size ait oluşturulan tüm linkler başlıklar halinde listelenerek teslim edilecek.

Verdiğim siparişi ne kadar sürede teslim edeceksiniz?
Normalde bir paketin tamamlanması yaklaşık 12 saat sürüyor. Bu sürenin yarıya yakını işinizde kullanılacak makalelerin hazırlanması, geri kalan kısmı sayfaların oluşturulması için geçiyor. O anki yük durumuna göre verdiğiniz işi en erken 24 saat içinde teslim edeceğiz. Ancak işi verdiğinizde size teslim süresi olarak çok daha net bir bilgiyi o anki iş yükümüzü göz önüne alarak vereceğiz.

Ödemeyi ne zaman yapacağım?
Siparişinize ödemeyi tamamladığınız an başlıyor olacağız. Yani ödemeyi peşin olarak kabul ediyoruz.

Sizin hizmetinizin benzerini verenler var. Onların fiyatı daha uygun görünüyor. Buradaki rakamlar açıkçası bana uçuk göründü. Sizin yaptığınız hizmetin ne gibi bir farkı var?
Bu tür çalışmalarda çok önemli olan iki şey var. Paketlerimiz çeşitli modüllerden oluşuyor. Bu modüller arasında kurulan ilişki önemli parametrelerden birisi. Diğeride bu sistemde linker yazılan yazıların içine bırakılıyor. Bu yazıların her birinin diğerinden farklı olması lazım ve yazılanların okuyana bir anlam ifade eden kaliteli yazılar olması lazım. Bizim kullandığımız makaleler bu açıdan çok kuvvetli. Kullanılan her makale bir diğerinden farklı olmanın yanı sıra her birisi okuyana bir şeyler katan ve kelime bütünlüğü açısından da google 'un ilgisini çeken yazılardan oluşuyor. Kısaca çalışmamızda kullanılan malzeme birinci kalite diye düşünebilirsiniz.

Yapılan link paketlerinde aldığım hizmetler tam olarak nedir?
Yaptığımız link paketleri çeşitli modüllerden oluşmakta. Sayfanıza link verilen makaleler web20 dediğimiz social network sitelerinde yayınlanan makaleler içine yerleştiriliyor. Bu tür sitelere, wordpress, blogger, hubpages türü siteleri örnek verebiliriz. İkinci modülde, bu sayfalar social bookmark siteleri tarafından imlenmekte. Üçüncü modülde, birinci ve ikinci modüle ait sitelerin rss feedleri rss sitelerinde yayınlanmakta. Dördüncü modül makale sitelerinden oluşmakta. Beşinci modül, web20 sitelerinin profil sayfalarından oluşmakta. Son olarak forum profil linkleri ile diğer ara modüllere link vererek güçlendirme yapmaktayız. Uyguladığımız şemayı yukarıdaki grafikte inceleyebilirsiniz.

Proje Testine Katılanların Yorumları
Öncelik olarak seo konusunda uzun bir süredir (başka forum).net , seoteknikleri.com olmak üzere çeşitli tanınmış yerlerde hem seo danışmanlığı hemde acemi seocu arkadaşlara seo hakkında bilgiler veriyorum. Son zamanlarda (başka forum).net aracılığıyla tanıştığım delphi911 nickli arkadaşın bu işi gerçekten çeşitli programlarla yaptığımı ve tecrübesi ile birçok referansı olduğu gözlerden kaçmıyor. Arkadaşla görüştükten sonra elimdeki fazla seo işlerinde bana yardımcı olmasını istedim. Kullandığı programların ne olduğunu ve nasıl bir yol istediğini sormadan geçemedim herkezin bildiği gibi profil backlink konusunda xrumer denildiğinde akansuların durulduğu bir program ve bunun yanında senuke post atma programını profesyonel olarak kullanması gerçekten benimde ilgimi çekmişti. Ama benim yapıma göre birkişinin öncelik olarak neler yapacağını görmeden inanmazdım ve arkadaşa çok zor kelimeler arasında olan web tasarım kelimesinde verdiğim xxx.com adlı siteye bu çalışmayı ücretsiz yapmasını rica ettim ve sonuc ortada 62.sıralardaki sitem şuan <u>32.sıraya geldi</u> ve kalıcılığı daha ön planalara sokmak için bu paketleri devamlı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Delphi911 arkadaşa tüm kalbimle refenrasımdır denemenizi tavsiye ederim.

[email protected]
(başka forum) nick : Volera
Seoteknikleri : Requiem

yuh pes ve helal kelimeleri bir arada nasıl kullanılır bilmiyorum
xxxx kelimem ilk sayfa
yyy kelimem 38.sırada

(başka forum) nick : andyou

Turizm konusunda otellerle ilgili kelimemde, birinci sayfaya yerleştim. Iki kelimeden oluşan bu sözcük rekabetin yüksek olduğu bir terim. Ilk bakışta bu kadar az bir link katkısı ile birinci sayfa beklemiyordum açıkçası ama verilen raporu inceledikten sonra güçlendirilmiş link ne demek anlıyorsunuz. Google bu linklere tepkisiz kalamıyor. Diğer ilgimi çeken konuda her ne kadar paketi uygulayan arkadaş 10 gün içerisinde sonuç alırsın desede, işi bitirdiğinin ertesi günü birinci sayfaya yerleştim ve hala birinci sayfadaki yerimi koruyorum.

Yapılan iş gerçekten birinci kalite idi. Şöyleki, her bir makaleyi özenle 500 kelime olarak hazırlanmış, bu makaleler çok güçlü bir şekilde linklenmiş, makalelerin her biri birbirinden özgün.
Mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

(başka forum) nick : hakang

Referanslar

Guajira' Alıntı:
Evet Arkadaşlar,

28 Eylülde vermiştim 2. sitemin siparişini ve bugün yani 4 Ekim günü yani 6 gün sonra.

Sitem 26. sıradan 10. sıraya ciddi bir bir sıçrama gerçekleştirdi. Sıralamada yükseliş bekliyordum ciddi ciddi. Ancak 6. günde ilk sayfaya çıkması gerçekten inanılmaz. Tahmin ediyorum işlemlerin etkisi oturdukça ilk sayfada da sıralamada yükselmeye devam edecek. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yakında 3. sitem için de iş yaptırmayı planlıyorum.

Binlerce çöplinke 50 tl 100 tl verip avucumu yalamaktan bıktım diyorsanız, bir de bu hizmeti deneyin.

sitem İngilizce bir niche blog. Aylık 6K aratılan bir kelimede 981.000 site arasından ilk 10 a girdim (şimdilik:)) "" içerisinde sonuç 276.000 allintitle da ise 27.000 sonuç. Böylesi rekabetli bir kelime de ilk 10.

Ben daha ne diyeyim.

faruks' Alıntı:
vooov bu adam gerçekten bi çılgın :) sitem 25. sıradan, 10. sıraya geldi 5 günde bu sonucu aldım, gerçekten işten anlayan birisi :)

marka212' Alıntı:
site 1.sayfa 8.inci sıradan 4 sıraya yukseldi tşk

sweet_boy57' Alıntı:
Gayet titiz, kaliteli ve isini bilerek calisan arkadasimiz. Birden fazla ticaretimiz oldu olmayada devam edecek. Paranizin karsiligini alacaginiza supheniz olmasin.

Guajira' Alıntı:
diye yazmışım 2 eylülde. bugün itibariyle sitem 5. sayfada. 43. sırada yani. üstelik fazla ilgilenemedim de içeriğiyle. Daha da iyi olacak inşallah. Teşekkürler Deplhi :)

43. sıra nedir ki diyenler için belirteyim. Site daha 1.5 aylık ve çalışmaya başladığımızda ilk 1000 de bile değildi :)

ingilizce bir niche sitesi ve çalıştığımız kelime aylık 22K aratılan bir kelime.

Ersin' Alıntı:
18-07-2011 tarihinde çalıştığımız kelimede sıralamada yokken çalışmanın hemen ardından 2. sayfada yerini aldı. 18.08.2011 itibari ile 1. sayfa 2. sırada yerini almıştır. yapmış olduğu çalışma sayesinde sitemiz iyi yerlere gelmiştir kendisi ile çalışacak kişilere tavsiyem kesinlikle çalışın :)

adapazarli' Alıntı:
Rekabeti yüksek 2 kelimede arkadaştan aldığım seo paketleri ile ilk sıradayım. Gerek erken rapor sunması olsun gerekse ilgisi ve samimiyeti için arkadaşa çok teşekkür ediyorum.

HHHMMM' Alıntı:
Arkadaşla bir site için anlaşılmıştı planlı olarak günlere yayılarak yapıldı işlemler çok memnun kaldım hedef kelimemden şimdiye kadar hiç hit gelmiyordu şimdi günde 5-10 kişide olsa gelmeye başladı. Arama sonuçlarında sitem daha üst sıralarda çıkmaya başladı. Verdiğim parayı yavaş yavaş geri almaya başladım bile :D

tekrar teşekkürler çok memnun kaldım aldığım hizmetten ;)

seslishe' Alıntı:
Peket 2 için çalışma yaptırıldı. Sonuçlar gayet güzel ellerine sağlık hocam (başka forum).net dışındada bir kardeşime tavsiye ettim sizi kolay gelsin.

HHHMMM' Alıntı:
Arkadaşdan bir iş yaptırmıştım ve raporu alınca konuya yazmıştım ama şuan sonuçları tekrar kontrol edince çok şaşırdığım için konuya tekrar yazmak istedim.

4 aylık siteme paket 2 çalışmasını yaptırdım. Sonuçlar şu şekilde ;

x kelimesinde neredeyse sıralamada yok iken şuan 54 !
y kelimesinde 37. sıradan 25. sıraya
z kelimesinde 24. sıradan 14. sıraya yükselti. Hit deseniz sürekli bir artış içerisinde. Siteme yaptığım en iyi şey diyebilirim bu çalışma için :D. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum....

* kelimeri açık açık belirtmedim çünkü siteme zarar vermek isteyen kişiler olabilir...

MaFia_iLLeGaL' Alıntı:
çok temiz iş yaptı arkadaş.ilgi ve alakasıda harika. işi teslim aldım teşekkürler.

beyaban' Alıntı:
link çalışması yaptırdım. bugun raporu aldım. gayet saglam calısmıs arkadas. güzelde bir muhabbetimiz oldu. tavsiye ederim. gözünüz arkada kalmasın.

Halil_69' Alıntı:
bir adet çalışma yaptırdım. detaylı bir iş yapmış arkadaşımız. bir kaç hafta sonra etki etmesini bekliyorum.

Winproxy' Alıntı:
Çalışma yapıldı raporu aldım. Çok başarılı bir arkadaş. Umarım devamı gelir tekrardan çalışıcam. ;)

SpyCracker' Alıntı:
calısmayı teslim aldım gerçekten çok iyi bir iş çıkardı arkadaş kelimemde 5 sayfa birden ilerledim kendisine tşk ediyorum

greenpeace' Alıntı:
teşekkürler

"ilan ver" kelimesinde 9. sayfadan 2. sayfaya geldik.

Ersin' Alıntı:
4 gün önce yaptırdığım paket-2 çalışmasında kelimemde ilk yüzde bile yokken şimdi 2. sayfa 13. sıradayım. fiyata bakmadan kesinlikle çalışmalısınız gerçekten işe yarıyor.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet Arkadaşlar,

28 Eylülde vermiştim 2. sitemin siparişini ve bugün yani 4 Ekim günü yani 6 gün sonra.

Sitem 26. sıradan 10. sıraya ciddi bir bir sıçrama gerçekleştirdi. Sıralamada yükseliş bekliyordum ciddi ciddi. Ancak 6. günde ilk sayfaya çıkması gerçekten inanılmaz. Tahmin ediyorum işlemlerin etkisi oturdukça ilk sayfada da sıralamada yükselmeye devam edecek. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yakında 3. sitem için de iş yaptırmayı planlıyorum.

Binlerce çöplinke 50 tl 100 tl verip avucumu yalamaktan bıktım diyorsanız, bir de bu hizmeti deneyin.

sitem İngilizce bir niche blog. Aylık 6K aratılan bir kelimede 981.000 site arasından ilk 10 a girdim (şimdilik:)) "" içerisinde sonuç 276.000 allintitle da ise 27.000 sonuç. Böylesi rekabetli bir kelime de ilk 10.

Ben daha ne diyeyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5