İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google değişti?

S

sourso

Misafir
haha, hadi yav?
abi bana daha yeni geldi, nereden bağlıyorlar beni nete?

bu mudur 15 gündür?

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ban pekte değişmiş gelmedi:)

Google.com'a girdiğinizde otomatik olarak google.com.tr'ye yönlendirir. Sağ alt taraftaki Google.Com in English'e tıklarsanız, yeni Google'ı görüntüleyebilirsiniz. Yeni diyoruz ama en az 15-20 gün oldu bu yenilikler olalı. :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haha, hadi yav?
abi bana daha yeni geldi, nereden bağlıyorlar beni nete?

bu mudur 15 gündür?

İngilizce işletim sistemi kullandığım bilgisayardan girdiğimde bu şekilde çıkıyor ama Türkçe xp kullanan makinadan girdiğimde klasik google çıkıyor, işletim sisteminin diline göre arayüz gösteriyor sanırım, bazıları bu nedenle göremiyor olabilir.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim görünümde hiç bir degişiklik yok. Dediginiz gibi xp de aynı görebiliyor olabilir

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makinaya virüs spy gibi şeyler bulaştığında en çok girilen yada ana sayfa yapılan siteleri size bu şekilde gösteriyor. bi ara bana bulaştığında, google de yaptığım aramalarda spycıların siteleri cıkıyordu ilk 3 5 sayfada. fake sonuclar yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5