• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Google DMCA şikayetlerini dikkate alıyor mu?

yasintekin

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
30 Aralık 2018
Mesajlar
160
Reaksiyon
54
Puanları
0
Şube
İstanbul
52 Aydır Üye
Eski Rumuz
YsnTKN034
Merhaba arkadaşlar
Google kopya içerik konusunda çok titiz olsa da sizin sitenizin araklandığında neler yapabileceğiniz konusunda kısıtlı kalabiliyorsunuz.

Digital Binyıl Telif Hakkı olarak da ifade edilen DMCA üyeliğimiz üzerinden kopya içerikleri Google'a şikayet gibi bir hakkımız var mı? Bu konuda bilgi sahibi olanların yazmasını rica ediyorum.
 

kuzgun

Moderatör
İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
19 Temmuz 2008
Mesajlar
12,406
Reaksiyon
262
Puanları
86
179 Aydır Üye
telifli materyalleri google'dan kaldırabiliyorsunuz. dizi film illegal içerikler vs.
 

kuzgun

Moderatör
İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
19 Temmuz 2008
Mesajlar
12,406
Reaksiyon
262
Puanları
86
179 Aydır Üye
Sanmıyorum.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst