İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Earth, Aslında bir GözDağı Mı?

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin içinde yahudiler varsa mutlaka bir bit yeniğide vardır google ne yapmaya çalışıyor.
belkide google arama motoru hizmetinde gizli servis elemanları için özel erişim seçenekleri vardır.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istersen verdiğim adreste bu konuyu detaylandırarak tartışalım, forumun gelişmesi için yorumlarınızla destek olursanız sevinirim. ;)
Emrah

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dunyaya sizi izliyorum mesaji vermeye calismiyor resmen diyor ki ;

" Bakin ben dunyayi teroristlerin hizmetine sundum haberiniz olsun yakinda dunya karisacak ve buda beni destekleyen yahudilerin destegi ile olacak. "

ve ekliyor " Bakin benim tanrim yahudiler sizin tanriniz kim bilmem ama bizim ki apacik orta da onlar olmassa biz hic birseyiz ve yahudiler var oldugu surece biz dunyayi surekli pislige surukleyecegiz ... "

sozunu bitirirken " bu yahudiler olmasa halimiz ne olurdu ... "

amac pislik olunca tahmin edilmeyen seyler mide bulandirmiyor isin icinde oluyor ... Google buna alet olmuyor bu isin icinde zaten ... Nasil ki microsoft isin icindeyse ... Nasil ki microsoft suyun altinda nuclear bomba denemesi yapipda binlerce insanin hayatina maal oluyorsa ...

Kolay gelsin.

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bundan önce keyhole vardı.
hemen bu kadar olayı abartmayın.
google yi yapan da amerikan , uydulara hükmeden de amerikan.

hüsnü kuruntularınız güzel ama yersiz.

gelin siz bu vasvasaları boşverin. adsenseye devam edin.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek bir soru ;

Neden amerika da ki bazi binalarin ustu ve etrafi kapali iken diger ulkeler bu kadar aleni ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
tabi canım kapayacak...nasıl script yazarken açıkları kapıyonuz onlarda kapıyo...naapsın adam aynamı tutsun üstüne

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel bir kuralı hatırlatmak istiyorum:
Eylemi yapanın kayıplara karışması kuralı diyeceğim ben buna.
Bir hırsız düşünün çok değerli mücevherleri çalan bir hırsız.
Bu hırsız bakıyor ki mücevher hırsızlığı yürümüyor bu durumda gidip mücevher koruyuculuğuna başlıyor. mücevherleri korurken de birilerinin çalabileceği açık kapıları bırakıyor. ama bu kapıların açık olduğunu müşterilerine de söylüyor. buraların kapatılamadığını ve çalma eyleminden dolayı sorumluluk kabul etmediklerini. ve bilim bakalım ne oluyor.
İnsanların makul görebileceği oranlarda hırsızlık oluyor. tek mücevher koruyucusu o olduğu için mücevher hırsızlığının normal miktarı nedir bunu da ölçemiyorsunuz. zaten kapılar açık.
bilgiyi açık hale getirirseniz. birilerine vermek istediğiniz bilgiyi açık hale getirirseniz. siz vermiş olmassınız. herkese açık olan yerden bilgi alınmış olur. bu durumda bilgi ortamını sağlayan suçsuz kalır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5