İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google efsanesinin sonu!

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google efsanesinin sonu!
Belki de ana sayfasından sonra en çok ilgi gören Google sayfası oydu. Ve o sayfa, şok bir kararla kapatılıyor.

Google Maps ve daha pek çok ses getiren Google hizmetini önce hep oradan öğrendik; orası sayesinde denedik. "Google şimdi ne yapacak?" sorusunun cevabını hep orada aradık. Evet doğru tahmin ettiniz; Google Labs'ten bahsediyoruz. İşte bu Google efsanesi, kısa bir süre sonra tarih olmaya hazırlanıyor. Google, yaptığı resmi açıklama ile, Google Labs'i kapatmaya hazırlandığını duyurdu.

Google'ın resmi blog'unda açıklama yapan Bill Coughran, Googl Labs'in kapatılma kararını duyuran ilk isim oldu. Açıklamada Googl Labs'te var olan tüm "deneysel çalışmaların" sona ereceği söylendi. Ama bu, Google'ın yeni projeler geliştirmeyeceği anlamına gelmiyor. Zira internet devi, yeni projeleri için muhtemelen Google+'ta izlediği yola benzeyen bir yol takip edecek.

Lansewebtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ooh iyi olmuş. Davetiye kuyruklarına hazırlayın kendinizi :D

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Sibernetik süpernanoteknolojiknovalarla ilgili çalışmalarım sürüyor. Bilgisayar teknolojisini toptan değiştireceğim ve burada beni anlayan ilk ve belki de tek kişi sensin, değerli Bilgi...

Ben istiyorum ki arama motorumuz bizi anlasın. Bana seçim yaptırmasın, cevabım neyse söylesin, beni uğraştırmasın. Sonra da aramadığım şeyleri bile bulup çıkarsın karşıma; şöyle ki, beni tanısın, arama motorunun karşısına geçtiğimde doğrudan benim ihtiyacım olan şeylerden birini arasın ve sonuçları karşıma çıkarsın.

Bekle beni Google, defterini düreceğim...

Elimizden gelen desteği sağlarız. Google ile aramak; aramak... İnsanlar artık aramak istemiyor; soru sormak ve cevabını almak istiyor. Hepsi bu...

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Elimizden gelen desteği sağlarız. Google ile aramak; aramak... İnsanlar artık aramak istemiyor; soru sormak ve cevabını almak istiyor. Hepsi bu...

Bu özellik sanırım yahoo da avrdı. Soru sorma ve cevap beklemek interneti arama motoru fonksiyonunda forum yapmak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5