İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google EFT İşlemleri Bütün Bankalar İçin Banka Kodları

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google 2 gün icinde benim hesaba eft yi aktarmisti, aktarmadan hesap dogrulama yazisi cikmiyor

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka hesabına para alan varmı

peki , banka hesabına biriken komisyonunu almış olanvarmı , yani googlin yolladığı paradan banka herhangi bir komisyon kesiyormu?

birde ytl hesabımı verelim yoksa dolarmı banka hesap bilgisi olarak?

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende ekledim bakalım ne olcak benımde hesabımda oyle bir secenek var :) olmayanlarada en kısa zamanda verir ins. İlk defa para alacaz gogıldan ins bol bol tıklayın :D

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaw ayın 27 sinde mail geldi pin kodu yolladık diye.. 2-4 hafta yazıo ya.. pin gelene kadar ayın 15 i geçer :(

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oncekı gun gece 2 gibi banka bilgilerimi girdim dun oglen saatlerınde bahsettıklerı mıktarı yatırmıslardı hesabımı dogrulattım...

oyle secenek yok dıyen arkadaslar bı mail atsın bence

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana pin ayın 18 inde geldi şimdi ben paramı bu ay alamıcakmıyım :(

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim hesaba onay parası yattı ancak bir yerden IBAN (eft) alanlardan 50$ kesiyorlarmış diye duydum acaba doğruluk payı varmı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu odeme işlemden çok yardım konusuna donuştu sabıt başlıkalr ve onceden açılmış onalrca konu bulunuyor !!!

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kocbank yapı kredi birlesmesinden sonra banka kodlarında degısme oldu mu ?
olduysa bu degismis kodları nereden bulabılırım forumda bıraz aradım ama bulamadım bu konuda cevaplarınızı beklıyorum :)

idealsohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Artık banka koduna direk mesela Ziraat BAnkası Sivas Merkez Şubesi Kodu 230 Oranın 230 Yazınca Google Onudegisiyor saten :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Google checkout işlemleri için garanti'yi aradım, routing numarasını isteyecektim.

Çıkan bayan, hangi siteyle işlem yapıyorsanız orasıyla görüşün, bizimle alakası yok routing numarasının diyip işin içinden çıkıverdi. Ben de haliyle teşekkür edip kapattım.

Garanti routing bilen vaa' mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5