İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Friend Connect Dayanışması

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Tam olarak bilmiyorum ne kadar faydalı bir uygulama, ama Xman yapıyorsa kesin faydalıdır, benide ekleyin arkadaşlar.

Siteme kodu ekleyip, sonra size arkadaşlık isteği mi göndercem?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sitene kodu ekle. Bize haber ver. Biz sitene katılacağız, sen de bizim sitelere katılacaksın.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar siteme kodu ekledim, herkesin sitesinide izliyorum, konveyor.tv açılmadı, paradiseside, q72 ve rapidgamz de ise kodu göremedim.

birekim2010 ismiyle kayıt oldum ve gazete isimlerinin olduğu bir resmim var, izlemediğim site varsa pm atın izliyim (hata olmaması lazım şuan gerçi, herkesi izliyorum)

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Arkadaşlar siteme kodu ekledim, herkesin sitesinide izliyorum, konveyor.tv açılmadı, paradiseside, q72 ve rapidgamz de ise kodu göremedim.

birekim2010 ismiyle kayıt oldum ve gazete isimlerinin olduğu bir resmim var, izlemediğim site varsa pm atın izliyim (hata olmaması lazım şuan gerçi, herkesi izliyorum)

İzledim.:)

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

katıldım hocam siteye :)

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daniel1336, senin siten hangisi, izlemeye alayım hemen.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
pucca bi fenomendir, laf yok ona :D
daniel sitene katıldım

Ekleme: arkadaşlar google bizi banladı mı? web sitelerindeki izleme kutucukları neden gözükmüyor :S

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Evet birkaç tarayıcıdan denedim görünmüyor.

Teknik bir sorundur ban olayı imkansız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5