İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Friend Connect Dayanışması

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Sidebarımı güzelleştirirsem uygulamaya bende katılırım. :) Böyle bir uygulamayı başlattığın için teşekkürler Xman.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sidebarımı güzelleştirirsem uygulamaya bende katılırım. :) Böyle bir uygulamayı başlattığın için teşekkürler Xman.

senin siteye mavi tonunda bir friends kodu iyi gider. bekliyoruz :)

Mesaj sayısı tamamlamaya çalışıyor ablası :) link değişim kategorisine girmek için.

nedir bu yeni nesilden çektiğimiz. sitenin altını üstüne getiriyorlar bilmem kaç saniyede :D

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende varım XMAN hocamın okeyi varsa tabi sonuçta seo danışmanım :D

X

Xman

Misafir
sen şu google hesap bilgilerinde gönder bana tekrardan :D tüm mesajları silmişim dün gece..

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok elif benim kafkas kartalı resmim olur yada yakışıklı bi fotom :D

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
bileşenlerden metin ekliyorum sağ menüye. ama kodu yazdığımda bi türlü kaydetmiyor. ve ekleyemedim gitti kodları siteme. neden acaba

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
sanmıyorum. temanın farkından dolayı tema editöründen koyamıyorum. kabul etmiyor. sidebar da olsun istiyorum ama olmuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5