İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google gösterime ödüyormu

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google adsensede gösterime verdiği belli bir ücret varmı?
CPM ne oluyor ordaki rakamı her 1000 gösterime mi veriyor?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gösterime de ödüyo ama çok az bi miktar. cpm in altında yazansa 1000 reklam gösterdiğinde tıklamalar ve eğer varsa gösterim ücreti için kazandığın ortalama rakam. yani sende 1 reklam çıkar 5 $ verir o zaman cpm in oynar...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gotcha, bu bilgiyi nereden edindin paylaşır mısın bizimle?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabii ki hem kendi istatistiklerimden hemde adsense sayfasında da yazıyodu. ilk üye olurken okumuştum şimdi adresine bakıp veriyim.

düzeltme: sayfada öyle bişey yazmıyo ama ben tıklama olmadan nası para kazanıyorum onu anlamadım... özür...

2. düzeltme : buldum

Sitenizde her bir CPM reklamı (gösterim-başına-ödemeli olarak da bilinen 1000 gösterim başına maliyetli reklamlar) gösterildiğinden kazanç sağlarsınız. Bu reklamlara yapılan tıklamalardan ayrıca kazanç el etmeyeceksiniz.

Unutmayın ki, CPM reklamların sayfalarınızda yer alması reklamcının bu gösterim için yapacağı ödemeyi etkileyebilir. CPM reklam birimini belirli bir katın altına koymak, veya az görülen bir konuma koymak, çok görülen bir konuma koymaktan daha az kazanç getirici olabilir.
https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=18185&ctx=tr:search&query=g%C3%B6sterim&topic=0&type=f

C

chemeng

Misafir
Sitenizde her bir CPM reklamı (gösterim-başına-ödemeli olarak da bilinen 1000 gösterim başına maliyetli reklamlar) gösterildiğinden kazanç sağlarsınız. Bu reklamlara yapılan tıklamalardan ayrıca kazanç el etmeyeceksiniz.

bu ne demek anlamadım doğrusu. benim bildiğim gösterime hiç para vermedi adsense. sadece tıklama.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gösterime para verdiği reklama tıklam olursa sadece gösterim ücretini veriyor tıklamayı vermiyor anlıcan :)

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğim kadarıyla gosterime çok az oduyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5