İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★ GOOGLE İçin En Doğru İDEAL SEO Paketleri ★ Üst Sıralara YÜKSELMEK İstermisiniz ★ Kaliteli Backlink ★

SeoCaddesi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
SeoCaddesi olarak öncelikle merhabalar. Çalışmalarımız Google arama motorlarının son algoritma güncellemeleri ile doğrultulu şekilde hazırlanılmış, gelişen algoritma değişimlerine göre güncellenmiştir. Backlink paketlerimiz anahtar kelimeleriniz yükseltmek ve site temelinizi güçlendirmeyi hedefler.

- Çalışmalarımız zamanlı olarak hazırlanmakta ve işlemler sitenize özel dizayn edilmiş yol haritasına göre devam etmektedir.

Çalışmada Bize İletmeniz Gerekenler:
  • - 3 Anahtar Kelime
  • - 1 Adet Mail Adresi
  • - 1 Web Site Linkiniz.

"Yapacağımız çalışmaların teslimat süresi seçtiğiniz pakete göre değişiklik gösterebilir. Çalışmalarımızın tamamlanıp teslim edildiği süreden itibaren 20 iş günü içerisinde anahtar kelimelerinizde herhangi bir yükselme olmaması halinde ücretiniz iade edilecektir."

seo_caddesi_konu_tasar_m.png

Müşteri Yorumları Referanslar:

Large paketi seçeneği ile işlemelere başladık, arkadaşın ilgisi için teşekkür ederim.

larc paket için 2 adet site verilmiştir, çok özel isteğim olmasına rağmen kırmadı sağolsun.

Baslangic paketi icin ref olmusdum daha bir kac gun oldu sitem yeni hic calisma yapmamisdim yapmiyorumda 3 kelimede siralamaya girdi ilk 500 de olmayan kelimeler

çalışma sonucunda yazmak istedim ama 1 haftada aldığım sonuç gerçekten yazmaya gerek duydum kardeşim 500 de olmayan sitede 1 haftada 7.sıraya geldi heralde çalışma bitince 1.sıraya gelcem diye beklenti içine soktun beni :)) eline sağlık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5