İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google indexleme sorun ve meta

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar; sanıyorum daha önce böyle bir soru sorulmuşu fakat gözüme tekrar çarpmadığı için sormak istedim...

4-5 gün önce bir dikkatisizlik ve hata sonucu sitemin meta kodlarını istemedende olsa değiştirmiş bulundum. Ve google botları sayfamı 14 mart tarihinden bu yana kadar hiç ziyaret etmemiş ayrıca indexlenen sayfa sayım düşmüş... Bu ne zaman tahminen düzelir yada düzelirmi??

Saygılarımla hepinize iyi çalışmalar dilerim...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla google botu belli olumuyor ama gelir merak etme benim foruma sürekli 10-15 bot gelridi şimdi yok 10 gündür bende bekliyorum forum sayfama

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heryere yazıoyorum aynı şeyi google kaytarıyorrr. Hergün geliyor ama sayfa sayım artmıyor.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
peki bunun hangisi iyi. hergün gelmesi mi, günde iki kere gelmesi mi ya da hafta bir gelmesi mi?
standardı var mı?
mesela hergün geliyorsa herşey yolunda mı demek? bu tarz bilgileriniz var mı?

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok sağol Permission cevap için. Umarım en kısa zamanda tekrar uğrar...

saygılarımla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5