İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google İndexleme Süresi

netozgurlugu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazanın müslüman olmak gibi bir mecburiyeti olduğunu sanmıyorum..
Arkadaş din-iman küfretmemiş.. Mizah yapmış.. Senin açından kara mizah...

Ayrıca islamda Alllah-Kul arasına kimse giremez diye birşeyler olmalı.. Karışmamak lazım bazen....

Fark ettiyseniz ben arkadaşın müslüman olup olmadığını sormadım. Hangi müslüman buna celallenmezki dedim. Tamam din imam küfretmemiş olabilir. Ben onada birşey demedim. Sadece sana sorduğum soru şuydu arkadaşın yaptığı çok mu doğru dedim sadece ama dediğin gibi Allah'la kul arasına girilmez. Gerekli cevabı az önceki mesajımda verdim zaten. Kolay gelsin...

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elbette kişinin işlediği günah yada sevap Allah ile kul arasındadır ama müslüman olanların veyahut başka dine mensup insanların inanç değerleri ile ilgili materyaller üzerinden hakaret etmek, dalga geçmek, onları espri malzemesi olarak kullanmak, bunları kara' da olsa mizaha alet etmek, o dinin mensuplarını kızdıracak aynı zamanda da bunu yapana karşı bir antipati oluşturacak eylemlerdir. Bundan dolayı bu tür yazılara karşı tepki verilmesi gayet doğaldır.
Kendi fikrimdir ki insanların inançları ile ilgili konuları bu şekilde mizah aleti olarak kullanmanız doğru değildir. Elbette günahıda sevabıda sizi ilgilendirir. Ama bu yazdığınız nekadar mizahi olarak güzel görünüyor olsada inançlarım açısından benimde hiç hoşuma gitmemiştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi