İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google indexlemeye basladi..

S

SILAM

Misafir
1 ay once bir domain alip 1 haftada az bucuk bitirip googleye kayit ettirdigim siteyi 2 gun icinde 14 sayfami indexlemisti..yani sitenin tamamini :D 15 gun falan sonra tum sayfalari tamamen silip sadece indexi birakmisti..1 aydir bekliyordum google bugunden itibaren 30 sayfami birden indexlemis..hem tum siteyi indexlemis hemde tum alt sayfalarima 2-3 pr vermis.. pr siz alt sayfa birakmamis :) sizde kontrol edin site:xxx.xxx sayfalarinizi..cogumuz cok sey dedik banlandikmi,cezalandikmi falan..ama bir kac arkadasinda dedigi gibi bir bekleyisten baska 1 sey degildi..hala bu sorun yasayan arkadaslar bugun yarin sizin sitelerde indexleyecegine inanin..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim zor valla 8000 sayfa falan var orjinal içerikli. hala 400 de. bekliyorum ama. ;)

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim sitenin şu an yalnızca yalnızca ana sayfası kaldı inşallah yakında google amca tekrar gelecek. msn hergün gelip 10-15 sayfa daha indeksliyo bi önceki güne göre ama google amca ile aram bozuk:(

S

SILAM

Misafir
Radyoblue' Alıntı:
evet ya www.gulsehri.com demi SILAM bende sasirdim.Ana sayfa bende PR siz görünüyo alt sayfalar PR li,afferim sana Gulsehri
gulsehri.com degil yeni actim dedim ya.gulsehri acilali 2 sene oldu ve pr 5 zaten..bu site acilali 1,5 ay oldu..pr guncellemeden 3-5 gun once acmaya gayret ettim..buda payini alsin diye:) guncellemede sayfalar vardi o yuzden bu sitede o guncellemede pr 3 almisti..simdi tum alt sayfalarda pr lenemis.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5