İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Indexlerde Konu Etiketlerinin çıkması?

.EresboSS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ben wordpress sitemdeki konuların indexlerinde etiketlerin çıkmasını istiyorum. Nasıl yapabileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

sehrialem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
all in seo eklentisini kurun ve sayfa açıklaması bölümüne konu etiketlerini girin. Yalnız tekrar eden kelimlerden kaçının örneğin : film izle, film seyret yerine film izle seyret olmalı yoksa seo anlamında kötü etkilenirsin spam içerik kapsamına alınır.

.EresboSS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam linkteki gibi yazının etiketlerini indexlerde göstermek istiyorum.

Link

Yani örneğin:

Choose 2011 Altyazılı izle yazısının indexinde description bölümünün

Choose 2011 Altyazılı izle, Choose 2011 Altyazılı izle indir, Choose 2011 Altyazılı full izle, Choose 2011 Altyazılı online izle.

şeklinde etiketler halinde olmasını istiyorum. Bilmem anlatabildim mi :)

sehrialem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynı şeyi anlattım bende eklenti içerisinde description bölümüne etiketleri girerseniz görürsünüz.

Choose 2011 Altyazılı izle | Film izle, Full izle, Filmi Full izle ...
www.filmifullizle.com › Filmler › 2011 Filmleri - Önbellek
18 gönderi - Son gönderi: 15 saat önce
Choose 2011 Altyazılı izle, Choose 2011 Altyazılı izle indir, Choose 2011 Altyazılı full izle, Choose 2011 Altyazılı online izle.

Kırmızı bölümü demiyor musun işte. Anladım yani

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5