İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google indexlerimde sorun var lütfen yardım

qas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar wp bir video sitem var google'da site:www.siteismi.com şeklinde arama yaptıgımda cıkan linklerde videoların adı yazmıyor sayfa baslıgımda yer alan yazı cıkıyor video isimlerinin cıkmasını nasıl sağlayabilrim ?

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam Sorun Google'dedir Bendede Var Kafana Takma Güncelleme Yada Birşey Vardır 3.milyon İndex 1.200 Düştü Birşey Olmaz

Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Google'ye Google İndexleme Sorunu 2010 Yazarak Ulaşınız

qas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Sorun Google'dedir Bendede Var Kafana Takma Güncelleme Yada Birşey Vardır 3.milyon İndex 1.200 Düştü Birşey Olmaz

Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Google'ye Google İndexleme Sorunu 2010 Yazarak Ulaşınız

bendeki sorun indexleme degil mesela sitemde bir vidyo var adı süper gol diyelım google bunu indexlerken video adını süper gol diye indexlemiyor benim sayfa baslıgım onlıne video izle ve tüm index baslıklarımda onlıne video yazıyor ben bunun yerine video baslıgı olark indexlesın istiyorum bunu nasıl sağlayabilirm ?

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bendeki sorun indexleme degil mesela sitemde bir vidyo var adı süper gol diyelım google bunu indexlerken video adını süper gol diye indexlemiyor benim sayfa baslıgım onlıne video izle ve tüm index baslıklarımda onlıne video yazıyor ben bunun yerine video baslıgı olark indexlesın istiyorum bunu nasıl sağlayabilirm ?

Hocam Site Link Pm Den Atınız Bakmam Lazım :)

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sorunu çözecek biri cıkmadımı daha ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi