İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google internet cafe

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim burdada star internet cafe var :d star tv nin logosu yıldızı tıpa tıp bügüne kadar kimse bişey demedi hemde siirtin en işlek caddesinde

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar nekadar abartmış bazılarımız kullansın ne olacak haa bu cafe google un diyip giden varmıki ne güzel işde adam kullanmış bize geyik malzemesi gecdi gülüp gecmek lazım herşeyde bukadar duyarlı olsak bari bu işi eleştirenler hiçmi mp3 dinlemiyor (yok ben cd sini alıp evde mp3 ümü kendim yapıyorum diyolarsa eyvallah) hiçmi korsan film izlemiyo ki altı üstü adam ismini google yapmış okadarda abartılacak bişey yok BENCE

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ı sevdikleri için ve onu örnek aldıkları için koymuş olabileceklerini düşünüyorum.

Murat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ads leri şikayet edenler bunuda şikayet etsin. Belki google madalya takar :p

I

ivory1453

Misafir
ben olsam ... google deilde.. o yazı karakterlerinde komik bişi yapardımm
meselaa... hoogle :) buna benzer şeyler işte ..neyse..

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya heryerde var onlardan :)

mesela burdada

Online.net internet cafe

vardı .. ilk gördüğümde yuh dedim adamların aldığı domaine bak :D
sonra öğrendimki domain onlarda dielmiş .. sadece cafe ismi yapmışlar :D

G

GeCeCiLeR.ORG&PoLKeReM

Misafir
yha szinkide lafmı adam yazmiş Bağcilarda adamlar GooGLe & YouTuBe yapmişlar altınada billgatesin makinleri burda ilk parmak bilgatesden sürülmüştür die afiş asmuşlardı belediye yaktı o afişi :D töbe dedik görende ülke bayraği bukadar önemsedide yakıo sancaktı yha fotosunu almiştim fakat makineye format atınca gtiitler yedek alamadım:(

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar adamlara yargisiz infaz etmeyelim. Belki Google internetcafe isine girmistir vede oraya acmistir :)

Maleesef boyle kopyacilikla birseyler yapmaya calisiyoruz. Kendimiz uretemedigimiz icin suan Turkiyenin durumu boyle...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5