Google iPad'e meyda okuyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

RSS

Misafir
20100413102703_googletablet.jpg
Apple'ın iPad'ine Google yanıtı çok yakında!

Google'dan Apple'ın canını sıkacak adım: İnternet devi kendi iPad'i ile Apple'ı köşeye sıkıştıracak!


Her ne kadar Google bu konuda resmi bir açıklama yapmamış olsa da, Google'ın tableti hakkındaki dedikodular son zamanlarda tavan yaptı.

Henüz ortalarda olmayan bu cihaz hakkinde dedikoduları ateşleyen ise firmanın CEO'su Eric Schmidt'ten başkası değil. İddialara göre Schmidt, Los Angeles'te katıldığı özel bir partide yakın arkadaşlarına Google tabletinin tüm detaylarını anlattı.

Schmidt'in aktardığı söylenen detaylarda tabletin Android işletim sistemine sahip olacağı belirtiliyor. Peki Google, Sony'nin bile başa çıkmadığı Apple ile bu alanda mücadele edebilir mi?

Aslında belki de bu konuda Apple ile ciddi bir rekabete girebilecek tek firma Google gibi görünüyor. Çünkü her şeyden önce Google kendi işletim sistemini kullanacak. Ayrıca iTunes ile başa baş olmasa da, kendi uygulama mağazasına sahip. Apple'ın halen cloud computing konusunu ancak uzaktan seyrediyor olması, Google'a bir artı puan daha yazdırıyor.

Nexus One ile tüketici elektroniği konusunda önemli bir adım atan Google'ın kendi tableti ile ne kadar başarılı olacağını görmek içinse çok beklemeyeceğiz gibi görünüyor...Kaynak: Veteknoloji
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst