İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google İş bankası Türkiye EFT

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doru

alicanorg' Alıntı:
Şimdi şöyle oluyor iş bankası devletin. Dünyanın fakirlikte alt sınıflarında yer alıyoruz. Google kardeşler ise en zengin 100 arasına girmiş bu sene. Hesap ortada alamaz diyenler İş bankasını alması için devleti alması lazım ve eğer böyle birşey mümkün olsa inanın bana google bunu yapabilirdi..

alican doru sölüyon bu arada en zengin 5. oldu :) biz zengin ediyoz ehuehue :)

M

muzikportal

Misafir
Arkadaşlar konuyu biraz çarpıtıyom kusurabakmayın örneğin 100$ çek geldi. Bunu bozdururken ne kadar kesiyorlar?

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar önemli olan Google'ın mı işbankasının mı büyük olduğu değil hangi bankanın bizlere yardımcı olacağıdır. Ayrıca Google'da dahil hiçbir firma veya ülke güzelim Türkiye'mizi satın alamaz. Antalya da sadece bir tarla 1.000.000 Euro Türkiye yüzölçümünü düşünürseniz Google bi hiç kalır. Tabi önemli olan bu degil EFT'nin yapılabilmesi. Ben garanti bankasına biraz gaz verdim bakalım ne diyecekler.. Ama ileride göreceksiniz bankalardan biri girerse diğer bütün bankalar bu işe atlayacaklardır. Çünkü az buz degil ciddi reklam paraları dönüyor piyasada..

M

muzikportal

Misafir
Ben şimdi bankaya gidiyorum konuşayım orada bilgi alayım. Forumda mesajlarınızı okudum çoğu site internette uzun süredir var ve site sahipleri çoğu şeyi biliyor. İsteğimizi güzelce anlattığımız bir mail yazıp. Altınada ortak bir imza atıp bütün herkez bankalara yollasa. Burada eminimki Günde binlerce mail yollayabiliriz. Hatta binlerceyide geçer. Ulkemizde zorla birşey yaptırmazsan kimse kıpırdamaz. Bunları dürten biri lazım. Yapacakları varsada hızlandırırlar. Bence çok faydalı olur. Sizlerinde görüşlerinizi bekliyorum.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapı kredi yide unutmayalım arkadaşlar :) valla eft olayı çok güzel olur. bencede herkes bankalara mail atmalı bu işin üstüne varmazsak olmaz. 1 kişinin söylemesiyle yapmazlar. yapı kredi ile çalışanlar yapı kredi ye iş bankası ile çalışanlar işbankasına diğer bankalarla çalışanlarda kendi bankalarına bildirsin. hadi arkadaşlar türkiye her zaman birbirine kenetlendiği zaman herşeyi yapabilecek güçte. (örnek: bayrak olayı, sadece bir örnek çarptırmayın.) birlik olarak herşeyin üstesinden geliriz...

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
dll' Alıntı:
haa haa çok güldüm çok komikmiş yahoo.com ile de yapın bi

neyse arkadaşlar ben dün konuştum bankalarla bana geri döndüler googla sorun dediler (baya birşey konuştuk şimdi uzun uzun anlatamam)

bizde soralım google 'a niye türkiyedeki bankalar yok
çünkü bankalardan ziyede bizim google baskı yapmamız lazım

onlara diyelim ki
google eft olayı neden türkiyedeki bankalarda yok
bunu söyleyelim

bakın hcbs var isbankası var garanti var halkbank var pamukbank vardı battı , citibank var şu var bu var diyelim

yani onlar desin bankalara biz eft yapalım size diye
sadece bankalara mail atmakta olmuyor google da söylemek lazım

şuraya güzel bi yazı yazn hepimiz gönderelim
azıcık bankalarada yol gösterelim yardım edelim de şu iş biran önce çözümlensin

[email protected] :D bankalar nereyle muhattap olacak ?

M

muzikportal

Misafir
Bence google a yazmak olmaz. Çünkü yazdığımız maile cevap 2 ay sonra geliyor :) Ben bu gün bir başlangıç yaptım. Garanti'ye yetişemedim ama Esenler / Akbank'a gidip konuştum. Dediler dilekçe yazınız biz iletelim dediler. Bende yazdım dilekçeyi verdim. Gönderirlermi göndermezlermi bilmiyorum ama şansımı denedim.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
google ile bankalari kiyasliyorsunuz..

misal; akbank ta donen paralar;
http://www.akbank.com/yatirimci_iliskileri/index.asp?page=165

sanırım buradakiler ve diger sayfalar google'ı kat kat gecer.. ki akbank, sabancı nın bir uzantisi niteliginde.. sabanci ile de google kiyaslanmis.. sabanci nin sadece 'BİR' kolu boyle olduguna gore, digerlerini dusundugumuzde, 'BANA GÖRE', google kim oluyor?

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kişisel serveti ile şu an 43.sıradalar google kardeşlerin. 30milyar dolar servetleri var.türkiyenin en zengin adamının 4.9milyar dolar

Google founders have made their entrance to the list after they took their search engine public. Sergey Brin and Larry Page share 43rd position on the list this year

Türk zenginlerie Forbes yorumu
Forbes Dergisi 8 Türk zengini ile ilgili de şu yorumları yaptı:

Rahmi Koç: Sakıp Sabancı'nın ölümünün ardından Türkiye'nin en güçlü işadamı haline gelen Rahmi Koç geçtiğimiz yıl 406'ncı sıradaydı. İşlerini oğullarına bırakmış olmasına rağmen bu yıl 103'üncü sıraya kadar yükseldi. Şahsi serveti 4.9 milyar dolar olan 73 yaşındaki Rahmi Koç artık vaktini yatıyla dünyayı gezerek değerlendiriyor.

Ferit Şahenk: 4.7 milyar dolarlık servetiyle 186'ncı sıradan 111'e yükseldi. İş dünyasındaki başarısıyla Harvard Üniversitesinde işletme derslerine konu olan Şahenk'in en büyük hobisi siyah beyaz fotoğraflar çekmek.

Bülent Eczacıbaşı: Türkiye'nin 'ilaç çarı' sayılabilir. Dedesinin kurduğu işi her geçen gün daha da büyütüyor. Serveti 1.2 milyar dolar olan işadamı Avrupa'nın en iyi 45 sanayicisinden biri sayılıyor. Eczacıbaşı eşiyle istanbul'daki Modern Sanat Müzesi'nin en büyük destekçilerinden oldu.

Erol Sabancı: Bu yıl listeye yeni giren isimler arasında Sakıp Sabancı'nın kardeşi Erol Sabancı da var. Şahsi serveti 1.1 milyar dolar olan 67 yaşındaki işadamı Akbank'ı yönetiyor. Erol Sabancı, Spastik Çocuklar Merkezi'nde yaptığı çalışmalarla ön plana çıkıyor.

Şevket Sabancı: Listenin diğer yeni ismi Şevket Sabana. 60 yaşındaki işadamının serveti 1.1 milyar dolar. Şirket işleriyle fazla ilgilenmeyen Şevket Sabancı zamanının çoğunu Londra'da geçiriyor. Geçtiğimiz yıl 1 milyon dolar ödeyerek Bodrum'da kendi adına bir park yaptırdı. 1960'lı yıllarda Çatalhöyük'teki arkeolojik kazıyı desteklemişti.

Aydın Doğan: O Türkiye'nin Rupert Murdoch'ı. Ülkenin en etkili medya kuruluşlarından bazılarının sahibi olan Doğan, reklam gelirlerinin yüzde 60'ını kontrol ediyor. İşadamının en büyük dayanağı ABD'nin saygın üniversitelerinde öğrenim görmüş olan 4 kızı. Doğan listeye ilk kez bu yıl girdi.

Hüsnü Özyeğin: İşadamının serveti 1 milyar dolar. Mehmet Emin Karamehmet'in sınıf arkadaşı olan Özyeğin 1000 dolarla ABD'ye giderek önce Oregon Üniversitesi'ne sonra da Harvard'a girdi. Türkiye'nin en büyük 5'inci bankası olan Finansbank'ın patronu Özyeğin oğlunu da Harvard'a gönderdi. Baba-oğul Harvard'dan mezun olan ilk Türk olmakla gurur duyuyorlar.

Ahmet Zorlu: Batmak üzere olan Vestel'i dünyanın en büyük 3'üncü televizyon şirketi haline getirdi. 60 yaşındaki işadamının serveti 1 milyar doları geçiyor. En büyük zevki Avrupa'deki toplantılara özel helikopteriyle gitmek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi