• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Google İş İlanları Sayfası Açıldı

KaRNeC

Müptela
Bilgiler
Katılım
4 Ekim 2002
Mesajlar
2,836
Reaksiyon
266
Puanları
38
Şube
Kahramanmaraş
252 Aydır Üye
İş arayanların en fazla tercih ettiği arama motoru Google, bu konuda da bir yeniliğe gitti. Google iş ilanları için farklı bir platform oluşturdu. Siz de Google iş ilanları sayfasını kullanabilirsiniz ancak şu anda Türkçe İş İlanları sayfası henüz hizmete girmedi. Birkaç ay içinde Google İş İlanları sayfasının da hizmete açılması bekleniyor.

Eğer uluslararası firmalarda İngilizce iş ilanları sayfasına göz atabilirsiniz.

google iş ilanları sayfası.png


Google İş ilanlarınızı her gün Google’da arama yapan milyonlarca iş arayanın yer aldığı sayfalarda siz de bulabilirsiniz.
Google, küçük işletmeler veya web siteleri tarafından işletilen binlerce ilanı, web sitelerinde bulunsalar bile, web’deki iş ilanlarını bir araya getirir. Bu, iş arayanların bir sonraki işlerini Google İş İlanları sayfasında doğrudan görebilirsiniz. Aradığınız işi kolayca bulmanıza yardımcı olur.

İş ilanlarınızın bugün Google’da göründüğünden emin olun.

https://jobs.google.com

Direkt Google'da işe girmek isteyenler varsa, onlar için de başvuruların değerlendirildiği bir sayfa var. İş arayanların kariyerlerine devam edebilmeleri için hangi kriterlerin gerekli olduğu konusuna değinilmezken, eşitlik üzerine şu ifadeler var:

Google’da sadece farkı kabul etmiyoruz; kutluyoruz, destekliyoruz ve çalışanlarımızın, ürünlerimizin ve topluluğumuzun yararı için gayret gösteriyoruz. Google, fırsat eşitliği sunan bir işyeri olmaktan gurur duyuyor ve olumlu bir eylem olarak görüyor.. Irk, renk, soy, din, cinsiyet, ulusal köken, cinsel yönelim, yaş, vatandaşlık, medeni hal, sakatlık, cinsiyet kimliği veya Veteran statüsü dikkate alınmaksızın eşit istihdam fırsatı sunuyoruz.

Ayrıca, yasal gerekliliklere uygun olarak, cezaevi geçmişinden bağımsız olarak nitelikli başvuru sahibi sayıyoruz. Konaklama gerektiren bir engelli veya özel bir ihtiyacınız varsa, lütfen bu formu doldurarak Google'a bildirin .
 

Pire-Ferhat

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
2 Aralık 2004
Mesajlar
403
Reaksiyon
21
Puanları
0
225 Aydır Üye
Teşekkürler, iş arayanlar için detaylı bir adım olmuş. Bilgilendirme iyi olmuş
 

Ftirki

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
12 Eylül 2014
Mesajlar
12
Reaksiyon
2
Puanları
0
106 Aydır Üye
Eski Rumuz
landraydolap
Vay canına harika bir uygulama gerçekten. Tabi bizim ülkede çok farklı amaçlarla da kullanılacaktır. :)
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst