İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Kafayi yedi

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba arkadaslar bundan 20 gun once 2 domain aldim birine smf kurdum.. konu dahi acmadim..

bundan 2 hafta once aldigim 2 domainden birinin Pr 1 olmus google sorgulamalarinda 8 bin sorguda ilk sirada :) diger domaini ise umzug (ev tasimaciligi) uzerineydi bir alman 300 euro bana devredermisin diye mail atmis..

Simdi sizlere soruyorum bu google ne yapiyor neye gore pr veriyor anlamis degilim..

3 yil boyunca gece gunduz ograstigim siteler bile hoppa pr almadi. 2 uc haftalik domain damdan duser gibi pr aliyor..

Bu durumu dusundukce hem seviniyorum hemde delleniyorum :)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
aşağı yukarı 1 yıldır pagerank'ı özlüyorum :( ama hiç bir değişme yok

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Dostum Benim bir sitemde 3 yildir. pr 3 hic degismedi.. bazen dusunuyorum dusmuyor diye seviniyorum pr artik degerlimi degersizmi bilmiyorum..

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne güzel şans işte belki artık site değilde insan kalitesine göre PR veriodur .D

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bilemiyorum 3 yildir domain pr ayni hic degismedi.. 1 aylik domain aldikdan bir kac gun sonra pr 1 olmus merak edernlere site adresinide verebilirim :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yeni aldığın domainlerinin önceden alınmış backlinkleri varsa bu duruma çok da şaşırmamak gerekir bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5