İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Kapatılırsa Ne Yaparsınız?

MarsOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Amca Vefat Ederse
Yahoo abimiz Yeni Amcamız Olur ...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google adwords dünyada sanal reklamın %80 elinde tuttugu için live veya yahoo girişimleri pek tutmadı. Yani google kapanması için bir gerekce zaten yok google calışma sistemi ve ne oldugu herkesce benimsenmiş.

Kapanmaz diyorum ama teknoloji gelişiyor ona yakın farklı teknolojide bir sistem cıkabilir buda kullanıcı olarak kaybı olan google bitirir. Yeterki insanların arama motorlarından istediği şeyi yakalamak yeni arama motoru bile popüler etmek zor degil ama bu tabi yıllar alacak bir girişim olur.

Bu girişim için para ve zaman lazım ben google kapanması degilde onu yerinden edicek veya gerilemesine sebeb verecek bir arama motoru sistemi cıakr diyorum. Teknolojiye ayak uydurmak zor.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hiç birşey olmaz gecen gün gazete okudum google digg.com mu 100 bin dolara almıs. Dünyanın parasıyla adamlar oynuyor hiçbir kuvvet kapatamaz.

Ama konumuz kapatılırsa ne olur diyorsak, Sonumuz kötü olur cünkü bir çok kişi ( bunu cafe işletirken defalarca yasadım ) internetin sadece googleden ibaret oldugunu anasayfasında google acılmazsa internetin olamadığını sanıyorlar...
Harbi Türk kullanıcılar için kötü bir durum olur.

Barcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç birşey olmaz gecen gün gazete okudum google digg.com mu 100 bin dolara almıs. Dünyanın parasıyla adamlar oynuyor hiçbir kuvvet kapatamaz.

AKP yi kapatılabiliyorsa Google Amcayıda bi şekilde kapatır erişim yasagı getirtelibilir istenilirse ve hakederse. Bu derece emin konuşmak yalnış olur gibi geliyor bana :)

mizahci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo ile devam ederdim yoluma ne yapayım...
Koca googleı kapatanlarada saygı duymak kalırdı herhalde...

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşeyinbi alternatifi vardır. tab aslını tutmaz ama idare eder

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google kapatılırsa internette bişe bulmak için burnumuz düşer (ne alakaysa :))

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
google kapatilirsa hiç bişi olmaz
o zaman millet yahoya veya netbula girmeye başlar..

@.@

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Kapatılırsa Ne Yaparsınız?

alternatiflerine girerdim.

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 - 2 Gündür nette sorun var 1 saat falan Google'a giremedim değeri nasıl anlaşıyor keratanın :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5