İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google kazançları kitabı bakmayan kaybediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
s.a arkadaşlar bu kitap elimde mevcut ve 7 $dan veriyorum isteyen olurda ö.m yada buradan yazabilirler.Ödeme şekli paypal yada havale paypal tercihim ama :) Bol kazançlar

guardian17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. Affiliate Marketing Netten Para Kazanma
2. İnternetten Para Kazanmak
3. Online Darphane
4. Anket Rehberi
icindekiler bunlar

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka yerden buldum ben baktım konu var bende açayım dedim ordada var aynısı biliyorum

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nerden bulduysan buldun millet keriz mi ?

ben şimdi millete keriz demiyorum isteyen alır almaz zorla bişeyde demiyorum kimseye baskıda yapmıyorum ben sadece konu görünce bende alıcı oluyor demekki dedim konu açtım bunu sadece açan bende değilim

guardian17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırak dayı biz 7 dolara satıyoruz adama battıgına göre demekki daha yüksekten satmaya calısıyor ................................

T

trgy

Misafir
Dingonun ahırı değil burası, ücretsiz dağıtılan bir şeyi ücretli satmazsınız. E-book sizin olmadığı için zaten böyle bir hakkınız yok. Tekrarında sınırsız uzaklaştırılacaksınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5