• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Google kelimesi kelimesine arama

SebastiHan

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
26 Ekim 2002
Mesajlar
397
Reaksiyon
88
Puanları
0
Şube
Almanya - Flensburg
251 Aydır Üye
Google arama sonuçlarına yeni bir arama seçeneği ekledi. Ancak bu metodun gelmesi ile zamana göre arama butonu kaldırıldı. Google aramalarında aslında tırnak içinde yapacağınız aramalar da kelimesi kelimesine aramalar olarak sonuç veriyordu. Tırnak içinde aramayı bilmeyenler için güzel bir özellik olsa da zamana göre sıralamanın kalkması olumsuz bir durum oluşturdu.

Google aramalarında sadece bir kelimenin olduğu sayfaları aramak isterseniz, örneğin "iyinet.com" olarak arama yapabilirsiniz. Aynı şeyi aramak için kelimesi kelimesine özelliği ile de arayabilirsiniz.

Google kelimesi kelimesine arama nasıl görünüyor?
google-kelimesi-kelimesine-arama.png
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst