İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google kendi formülünü bilmiyor mu?

E

Expert

Misafir
(Forumda arattırdım ama bulamadım.belki de çok diplerde gömülmüştür.)
Google'da ''search engine'' yazıp arttığımız zaman google beşinci sırada çıkıyor.
Google bu işin kendisini bildiğine göre neden ilk sırada çıkamıyor.
İnsanlar inceleyip formülü öğrenmesinler diye öyle yapmış olabilirler,ama sonuçta bunu öğrenebilecek olan ilk sırada çıkan sitenin tekniklerine bakıp yine öğrenir.

Ben kıt bilgimle çıkamadım işin içinden.Elbette bu konuda mantıklı tezleri olanlar vardır forumda.

E

Expert

Misafir
Elbette yok,haklısın ama sonuçta adama gülmezler mi,sen bunu madem çok iyi biliyosun da neden kendin yapmıyorsun diye.yüzü kızarmaz mı o zaman google'un.
İhtiyacı olmak elbette ayrı birşey ama bu ilk sıraya gelmek için,ellerinde imkan varken-ya da işte belki de yokken-neden bunu yapmıyorlar?

B

besturk.net

Misafir
Expert yanlış düşünüyosun.
Adam çıkmak istese neden optimizasyon yapsın ki kendi puanını arttırıp yine çıkar beleşden ;)

D

dursunbaba

Misafir
ehuehuehueheuhue
google.com a girmis birisi "search engine" yazip ilk sirada cikan google.com a mi girecek tekrar.
:)

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başta çıkan sitelerde pr leri 8-9 ama seninde o kadar olsun sende çıkarsın

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google amca bir kelime hem meta taglar içinde hem sayfanın içinde geçinde çok sever . bide bu kelime url'de geçerse tadından yenmez der. bu yüzdendir ki google 'da "search engine" diye aratınca hiç meta tag kullanmayan google yerine bu saydıklarımın hepsinin barındıran http://searchenginewatch.com/ sitesi ilk sırada çıkıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi