İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Keyword

B

beynit

Misafir
Forumu şöyle bir gezdimde keywordler için para istiyor arkadaşlar , yazık ...

Ekte 2 saate topladığım keywordleri yayınlıyorum , zamanım oldukca buradan yenilerini yayınlarım ..

İyi google'lar ...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nerden aldın bu keyword ları arkadaşım onuda açıklada bari anlayalım.

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rasgele koeywordler bunlar. Konu yok, bağlantı yok, kimimn işine yarar ki? umarım yarayanlar olur

B

Beles_Org

Misafir
Karışık keyword herkes de var.Önemli olan bir konu üstüne toplanmış keywordler.

B

beynit

Misafir
Bunlar iyinet.com 'un keywordleri , sonuc olarakta rastgele keywordler oluyor .

Bir konu üzerinde gerekli keywordleri , keyword harvester programları ile bulabilirsiniz.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında Bir ekip Kurmak lazım Bu ekip bir konu üzeründe keywordler hazırlaya bilir ve cok ta basit bi yolu var bir site biliyorum o siteye keyword yazdıgın zaman o kelime hakkında sana ona yakın keywordler üretiyor..

B

beynit

Misafir
Siteye gerek yok , program yardımı ile çok basitce toplayabilirsiniz.

www.arama.com 'da top 100 kelimeler kullanılarak yüzlerce üretilebilir.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarz için size 'Traffichurricane' tavsiye ederim. Ücretli script ama kullanılan arkadaşlar tarafından iyi olduğunu duydum. tam sizin işinize yarar. TR kelimelerle çalışır mı: bilmem.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tr karekterler sorunlu.scriptin kodları şifrelenmiş geldiginden müdahale etme şansı yok.
o script ingilizcesi olmayıp ingilizce site açmak isteyenler için süper bir script.bende tavsiye ederim

B

beynit

Misafir
wasGer' Alıntı:
bu tarz için size 'Traffichurricane' tavsiye ederim. Ücretli script ama kullanılan arkadaşlar tarafından iyi olduğunu duydum. tam sizin işinize yarar. TR kelimelerle çalışır mı: bilmem.

Süper bir scriptmiş , önce bir geridönüşü yakalayalım sonra satın almayı düşünüyorum.

Bedava sürümünü kullanabiliyorsunuz.

G

guajira

Misafir
wasGer' Alıntı:

Tam olarak ne işe yarar bu traffichurricane?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
google adwords programında mesela evcil diye giriyorsunuz size uyan -50 kadar -alternatifleri veriyor. bunlar google ın önerdiği keywordler..
işe yarayacaktır sanırım :rolleyes:

B

beynit

Misafir
guajira' Alıntı:
Tam olarak ne işe yarar bu traffichurricane?

Programa girdiğin yada search edip overture 'den bulduğu keywordler le ilgili sayfa yaratıyor . ( bir nevi iyinet misali )

Boylelikle yüzbinlerce sayfa olusturabilirsiniz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5