İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google kin tutuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

EnTrue

Misafir
Beni attılar yetmedi abiminde hesabını kapamışlar gerekçe daha önce kapatılan bir hesapla ilişikisi varmış.. hile falan yok ortada.. bu nası iştir anlamadım.. artık bu saatten sonra ne googlela işim olur ne aramayı bile başka yerde yapma antigoogle oldum.. hatta inat değil mi varsa hevesli adamlar ulaşsın bana birlişp bir reklam şirketi kuralım bu nedir ya adam elinde oynatıyor bizi böyle keyif mi var..

E

EnTrue

Misafir
Belki kendi çapımda eğleniyorum ama bu google devlet değil ya parayı bizlerden kazanıyor bende googla reklam verdim yayınlattım çatır çatırda parasını ödedik.. ama her Türk insanında olduğu gibi küçük düşünüp işi hep
başkalarından beklersek tabiki gog bir tekel ve lider olcak çünkü doğru düzgün yarışcak biri yok.. tamam beni geç sen hadi bul dalganı ama bu ülkede bir tane bile şu işi sırtlancak adma yok mu.. ben kendi adıma şöyle diyim yapılamıycak olanı zaten www.lingoyn.com adresinde yaptım Türkiye'de bunu yapcak yok dünyada benzeri yok.. yani küçük düşünüp küçük yaşayıp küçük insan ölmeyelim..

E

EnTrue

Misafir
hahaha ulan ne admalar var ya olm sizim ile aynı ülkede yaşamaktan ble utanıyorum ahh hitler zamanında şuralara kadar gelseydi Türk'ler bu hale gelceğine sabun olsalardı daha iyi.. beyinsiler topluluğu işte..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Halen kopuyorum gülmekten, dünyada yok ha öyle bir oyun sitesi vay be..
Senin gibi üstün vasıflı bir insanın yanında aptal görünüyoruz, kusurumuzu eksik gör kardeeeş :D
Neyse seninle daha fazla eğlenemeyeceğim, ama konuşurken tavsiye

"Önce düşün, sonra konuş", yoksa böyle komik durumlara düşersin..
İyi çalışmalar, dünyada ve türkiyede eşi benzeri olmayan bir proje çıkartan kardeşş, ehe..

O

Optil

Misafir
Ne kadar süre sonra abinin hesap banlandı?_
Adres bilgileri gibi bilgiler aynı mıydı?

E

EnTrue

Misafir
Korkma hergün senin gibi oyunu anlamayan kaç tane adamla uğraşıyorum boşuna girişe +18 koymadık fizyolojikman değil beynen +18 sana gelmez zaten. Ben bir şey söylüyorsam arkasında dururum ve düşünerek söylerim ben Türkiyede buna benzer bir oyun daha yapacak biri yok diyorum yapamıycak demiyorum uğraşsa yapılcak bişe ama kimse yapmaz onu söyliyim. Dünyada benzeri yok diyorum idda etmiyorum çünkü zaten yok en yakın benzeri legend of dragon diye bir oyundur ya şimdi sana bunları analatamam zaten kafan almaz bak alamaz demiyorum almaz diyorum..

Benim hesap kapatılalı 2 hafta falan oldu abimin hesap bu gün kapatıldı adres aynıydı. Ben birine giriş yapar çıkar sonra diğerine bakardım belki ondan olabilir.

O

Optil

Misafir
Aynı durumdayız.

Fakat benim bir hsap kapandı. Diğer hesapta adres, isim, soyisim, giriş yapılan makina farklı. Fakat iki kod aynı sitede bulundu. Bu site de banlanan site değil. Sonucu merakla bekliyorum.

Yine de ilişki kuruyorsa durumu yeni domain açıp domain forwarding ile ziyaretçiyi araya bir site sokarak kaydırmayı düşünüyorum.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura kalma demiştim senin kadar üstün zekalı değilim demiştim zaten..
Fazla kızma sinirlenme bizim gibi parazitler için sağlığına zararlı üstün zekalı kardeşim :D
Komiksin ehe, çünkü tanımadığın birisi hakkında yorum yapabiliyorsun buda senin bilgi dağarcığını ve kültür seviyeni gösteriyor.
Bak ben sana hiç bir kelime diyormuyum, ben sadece dünyada eşi benzeri olmayan oyununa konuşuyorum, hehehe..
Neyse polemiklere girmeye gerek yok ve konuyu fazla dağıttım kusura kalma genede, dünyada eşi bulunmayan oyun ve kurucusu başarılar..

E

EnTrue

Misafir
Bi de benim iki site arasında git gel vardı baya yani ondan ona linkler vardı kullanıcılar gidiyordu.. hoş bunu atarken bahane olarak göstermezler zannımca..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EnTrue' Alıntı:
hahaha ulan ne admalar var ya olm sizim ile aynı ülkede yaşamaktan ble utanıyorum ahh hitler zamanında şuralara kadar gelseydi Türk'ler bu hale gelceğine sabun olsalardı daha iyi.. beyinsiler topluluğu işte..
Mod olmasam banlanmayı göze alarak bildiğim-bilmediğim tüm küfürleri sıralayabilirdim şu mesajına. Ama abinin 15 yaşında olduğunu ve senin ondanda küçük olduğunu varsayarak, çocukluğuna veriyorum bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5