İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google kredi kartımı kabul etmedi

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhab . google adwords a üyeyim. 120 ytl hesap kesildi daha önceden 56 ytl ödemiştim. fakat ödeme yapılmıyor. Ödeme rededildi diyor. Fakat limit var , domain felan da alabiliyorum. Neden kabul etmiyor?, Ne yapmam lazım? Bunu ödemezsem ne olur? faiz felanmı gelir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir şey olmaz
bir arkadaşım Google'a 200 YTL taktı
reklam verdi ama kredi kartında problem olmuş sonra. Google habire mail atıyor " lütfen ödemenizi yapın " vs. ama arkadaş tınlamıyor. üzerine yattı sanırım. hep google mı yatacak :D

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende verdim reklam hala cekmediler parayi
az ama 15 ytl gibi bişi :D ondan olabilirmi.

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartınız yurt dışına açık mı kontrol ediniz.
favorites arkadaşım dediğin kişi bugün google ı yarıın seni dolandırır.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer öğrenci kartıysa bazı yurtdışı siteleri kabul etmiyor

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kartin limiti kalmamış. fakat 1 domain ve 15 $ lık hosting aldım kartdan cekti parayı. google da daha önce 56 ytl cekmişti. 120 ytl yi 2 kere denedik cekmedi.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sessizliktr' Alıntı:
kartin limiti kalmamış. fakat 1 domain ve 15 $ lık hosting aldım kartdan cekti parayı.

Limit aşım ücreti ile karşılaşabileceğini şimdiden belirmek isterim.. Bankadan bankaya değişmekle birlikte, limitinizin %5-%10'u kadar üzerine çıkmanıza izin verilebiliniyor.

D

doLob

Misafir
bende EFT ile reklam verdim fakat para hala hesabima gecmedi ve mail attigimda islemin dekontunu amerikada bir telefona faxlamam gerektigini soylediler cok sacma bir sistem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5