İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Map

Lopcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar başka bir sıkıntımla sizi rahatsız ediyorum ama yine bir sorum var :)
benim eski ücretsiz sitemde (ki oda phpbb tabanlıydı) kimler hatta penceresinde google map vardı ip adresine göre kimin nerede olduğunu gösteriyordu. google map' ı şuanki sitemede entegre edebilirmiyim acaba?

dlxattack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu viewonline.php sayfasındamı yönetim panelindemi yoksa index'de mi gösteriyordu anlamadım tam eklentiyi biraz daha açıklarsan sevinirim :)

Lopcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle açıklıyayım o ücretsiz sitemde yönetim paneline girince kimler hatta diye bir seçenek vardı ip numaralarına göre kim dünyanın neresinden bağlanmış görebiliyordum :) bu yeni sitemde de yönetim paneline girince aynı şekilde kimin nereden bağlandığını sadece ben ve diğer yönetici arkadaşım görsün istiyorum bunu yapabilrmiyim?

Lopcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamdır hevesle bekleyeceğim yardım için çok teşekkürler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5