İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google misellememi yapıyor

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şu Adhood'u kullanan biri enine boyuna açıklarsa çok güzel olacak. Adsense banlamadı beni ama bir yararı yok pek.

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Adhood kendi reklamını çok yapıyor

adhoodu kullandım.Türkiye'deki diğer reklam sitelerine göre kaliteli ama,ikide bir türkticaret.net ok.net gibi sürekli kendi reklamları yayınlanıyor.Diğer reklamlar nadir oluyor.benim sitede ortalama tık 0.03 tl tabi adsense gibi vergi muafiyetiniz yok.yüzde 18 kdv şirketiniz yoksa stopaj kesintisiyle %37 kesinti yapıyor.yani 100 lirarnın 63 lirasını alıyorsun.ee bu durumda adsense her zamnaki gibi favori.adsensede hiç gelmezse 0.03 cent gelir.benim site ortalama olarak 0.10-0.35 cent arası değişiyor.Düşünün aynı sitede adhood 0.03 tl verdi tık başına .zaten 10 tıklamayı geçmiyo günde,artık mukayeseyi siz yapın:)

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
14 tik 0.35 CHF garip baska yollara bas vurmak gerekiyor.. adensenin alternatifi yok gibi..

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tıklama başına bir dolar alıyodum 0.01 düştü şimdide hiç yok...

trivela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoo bence ortada kasıt felan yok google yine aynı gelirlerin zaman zaman yükselip düşmesi geçmiştede olan bişi nazar değmesin gayet iyi yani benim..

rzknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
7500 nasıl oluyor ki ? 100 dolara ulaştığımız zaman direk hesabına yatmıyormu ?

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sanirim tiklamayi reklam verenler belirliyor gecenlerde 3 tika 4.30 chf almisdim hangi reklamlar oldugunu bilsem :D

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Tık başına gelirlerde ara sıra bu şekilde düşüşler yaşanabilir gayet normaldir. Google'nin misilleme yapma gibi bir şansı yoktur reklam konusunda ki kendisi aracı firmadır. Bende de bir ara cuzzi bir düşüş yaşanmasına rağmen tekrar eski haline döndü. Bu biraz ziyaretçi gönderen bölge ve sayısına göre değişimler gösterebiliyor. İkinci olarak birden fazla sitede kullanılan hesaplar için de önlem almak zorundasınız. İlgilenmediğiniz veya belirli bir standartta güncellemediğiniz site ile özgün ve güncel sitenin reklamlarını tek hesapta kullanmanız risk yaratabilir ( aynı reklam kodları ), reklam kalitesini ve normal olarak ücreti düşürebilir.

Banlama mevzusuna gelince, belki diğer ülkelere nazaran bizlere daha sert bir tavır takınıyor olabilir Google. Fakat yabancı forumları gezdiğinizde adsense ban kategorilerinin ne kadar dolu olduğunu da görebilirsiniz.

nizam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense bitti bitti yanisi varsa iyi olacak

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bugün pin geldi dedim hemen gireyim pini hesabıma bi girdim sürprizzz hesap pufff :D

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tekrar düzene girdi sanırım söylediğiniz gibi bir dalgalanma olabilir.

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yabancı dilde içerikli bir site kurmayı deneyin. Yabancı dil bilmiyorsanız autoblog sitesi kurun.

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adsense bitti bitti yanisi varsa iyi olacak

iyisini söylede bizde oradan reklam alalım.Hey Allahım yaaa.Bu millet tık başına 40 cent 30 cent 50 cent alırken bir şey yok ücretler düştümü hemen adsenseyi suçluyor.Reklamveren yüksek fiyat vermiyosa adsense ne yapsın.Artı vergi kesintisi yok stopaj v.s kesintisi yok.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende adsenseyi 2007 den beri kullanıyorum ama o zamandan bu yana banlanmaktan kaç hesap değişti bilmiyorum. Bir ödeme yapmışlar sanırım bu ay çok şükür. Bu seferde 27 doları hesaptan düşmüşler. gereksiz tıklanma ve adsense yıpranma payı gibi şeyller yazmışlar:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi