İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Mossad'a Bilgi Aktarıyor.. Google'nin Sahibi Yahudi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Post kasmak mı? Üyelik tarihimi 2004 mesja sayım daha 200 lerde. Daha nasıl ifade edebilirim ki? Her ikimizinde mesajlarını tekrardan bir gözden geçir. Senide anlayabiliyorum. Köşeye sıkıştığın zaman bir cevabın olmadığı için saldırganlaşıyorsun , henüz hala tek bir kayda değer kanıt sunamamışken konuyu şimdide benim saygısızlığıma getiriyorsun. 2-3 Önceki mesajımda istediğim kanıtı bana sunman taktirde en büyük google düşmanı ben olacağım söz.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Post kasmak mı? Üyelik tarihimi 2004 mesja sayım daha 200 lerde. Daha nasıl ifade edebilirim ki? Her ikimizinde mesajlarını tekrardan bir gözden geçir. Senide anlayabiliyorum. Köşeye sıkıştığın zaman bir cevabın olmadığı için saldırganlaşıyorsun , henüz hala tek bir kayda değer kanıt sunamamışken konuyu şimdide benim saygısızlığıma getiriyorsun. 2-3 Önceki mesajımda istediğim kanıtı bana sunman taktirde en büyük google düşmanı ben olacağım söz.

istersen daha önce üye ol :) yazdıkların ortada,2,5 yaşında yeğenin yahoo felan konu ile alakası olmayan şeyler yazıp yazıp duruyorsun post kasmak çok yazmak anlamında değil ilgisiz yazmak,köşeye sıkışılacak bir konu değil ki?herkes googleın backlinke önemi biliyor peki gösterebilirmisin bana backlink algoritmasını? bu da öyle birşey işte herkes kendi milleti için çalışıyor ancak ispat edilemiyor.ispat etme yolu olsa bile saygılı insanlara ederdim sana değil :) benden bu kadar sen git yeğeninle muhatap ol benim gibi insnalarla konuşup "seviyeni düşürme" :) :) :)

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Konunun kilitlenmesinin daha hayırlı olacağı kanaatindeyim, yorum yok :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bir kaç şey daha eklemek istiyorum...

Google diyelimki bilgi aktarıyor ne aktarabilirki.O elindeki bilgiyi aktarmasa girdiğiniz dolaştığınız sitelerin çoğu yabancı , telekomun yarısı yabancı. Alış veriş yaptığınız kartlar yabancı , alışveriş yaptığınız alışveriş merkezleri yabancı.Uzar gider böyle...

Yani demem odurki kimden hangi bilgiyi gizliyorsunuz.:D

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Bir kaç şey daha eklemek istiyorum...

Google diyelimki bilgi aktarıyor ne aktarabilirki.O elindeki bilgiyi aktarmasa girdiğiniz dolaştığınız sitelerin çoğu yabancı , telekomun yarısı yabancı. Alış veriş yaptığınız kartlar yabancı , alışveriş yaptığınız alışveriş merkezleri yabancı.Uzar gider böyle...

Yani demem odurki kimden hangi bilgiyi gizliyorsunuz.:D

doğru diyorsunuz,biraz önce kendi konumun kilitlenmesi için report ettim bu olayın doğruluğu veya yanlışlığını az çok bu konularla ilgisi olan herkes biliyor.altında başka amaçlar aramanın anlamı yok :)

X

Xman

Misafir
Konu açık kalacak ama konuyu sulandıran arkadaşlar bu konuda ısrarcı olurlarsa kendilerini bir kaç gün dinlendirmek zorunda kalacağız.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
konuyu sulandıran "açanın taa kendisi" , çünkü zaten konu geyik

evet herkes zihni sinir gibi düşünebildiğinizi, hayaller , fantaziler ve başka şeyler yapabileceğinizi gördü,

ayrıca kanıtsız , belgesiz nasıl **k atılır, kafa bulandırılır, ayrıca karşı fikirde olanları sindirme, bağırma, yalan yazma, sallama, atma yöntemlerinizi de, sayenizde öğrenme şansı bulduk, fikrinize katılmayan herkesi suçluyorsunuz

forumda ise yazılan her cevabi yazıya, karşı yazmanızın da anlamı yok,

açıkça SPAM yapıyorsunuz,

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34

evet herkes zihni sinir gibi düşünebildiğinizi, hayaller , fantaziler ve başka şeyler yapabileceğinizi gördü,

ayrıca kanıtsız , belgesiz nasıl **k atılır, kafa bulandırılır, ayrıca karşı fikirde olanları sindirme, bağırma, yalan yazma, sallama, atma yöntemlerinizi de, sayenizde öğrenme şansı bulduk, fikrinize katılmayan herkesi suçluyorsunuz

Konunun gidişatını komik bulduğum için çok detaya girmek istemiyorum ama söylediklerine katılıyorum bende.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
2,5 buçuk yaşındaki yeğenlerden, paspascı hocalara ordan fbi ve mossad'a ordan da spam ve post kasma olaylarına kadar bir forum yazışmasının tüm incelikleri nakış gibi işlenmiş. :gül:

not: dünya üzerindeki tüm tartışmalar sonuçsuz kalmıştır.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24

bizde okuması bilmeyen insanların da yazma yeteneğinin olduğunu öğrendik.ben dikkatimi çekti paylaşmak istedim dedim ve noktasına ve virgülüne bile dokunmadan aynen paylaştım trgy hocanın mesajından sonraki yorumları oku sulandıran bensem daha önceden söylediğim gibi tekrar herkesten özür diliyorum.sen de ilk sayfadaki çarpıtmaları gördükten sonra çarpıtanın ben olmadığımı düşününce yukarıdaki mesajından dolayı özür dileyebilecekmisin.yoksa okumayı öğrenmek dururken yazmaya devam mı edeceksin?eğer ben haksızsam bannlasınlar beni yok sen haksızsanda sana okumayı öğretsinlerde "2,5 yaşında ki yeğenimde şöyle diyor",üniversite hocaları yerleri paspaslar paspascıdır onlar" diyen adamların hatalarını benim üzerime yıkma

T

trgy

Misafir
Tartıştık oldu bitti. Kimsenin kimseyi kırmaya hakkı yok, banlamaya da hakkı yok.

Google istediği yere yardım etsin biz işimizi görüp çıkalım gerisine karışmayalım, karışsak da birşey olmuyor nede olsa 1 gün 2 gün konuşulur 3. gün unutulur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5