İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Ne zaman

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba... soruma cevap verenlere şimdiden teşekkürler..
absürt bir siteme ip aldım, Hosting hızlı, sayfalarda kod hataları yok ama pr 2 :(
ve yaklaşık 6 aydır online ama google 1 sayfaya bakıp gidiyor... oda 15 günde bir ... tamamen indexlemeyecek sanırım.. Ya da indexlese kaç ay sonra indexler tahmini olan var mı? Önerisi olan?.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr kazanmak yeni algoritmalarla baya zorlaşmış, yoktur nickli arkadasımızın dedigine göre google amca artık reciprocal link yani karsılıklı, bi anlamda suni deger paslaşmalarına prim vermiyor artık, tabii yinede basvurmadan sakınca yok, az da olsa halen etkisi var. bunun dısında metatag konusunda ayrıntılı bilgi edinmeye çaliş, aslında bu forumda aratırsan istedigin bi cok sorunun cevabını da bulursun

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
meta tag konusundada her kategoride kategoriye uygun, tekrarsız keywordler yazıyorum title da öyle abartıya kaçmıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5