İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Nefreti…

baates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
09 Kasım günü İnternet sitelerine düşen haberle bir kısıtlama da Çin’den gelmiş olduğunu öğreniyoruz. Her nekedar Çin bunu yalanlamış olsa da açıkça bu bir kısıtlama ve blokaj… Zaten Çin de YouTube yasağı halen devam ediyor bildiğim kadarıyla.Google tarafından yapılan açıklama da bu yönde:” Tüm Server ve hizmetlerimizi kontrol ettik, bizim tarafımızda bir sorun tespit edemedik.” Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya hizmet veren google amcaya olan bu nefretin sebebini bir türlü anlamış değilim. İçlerinde İran’ı haklı bulmam dışında, diğer devletlerin kıskançlıktan böyle bir şey yaptığını söylesem acaba çok mu basit düşünmüş olurum. Bir çok devletin ekonomisinden daha fazla bir büyüklüğe sahip olması sanırım bu düşüncemi destekliyor… Bu düşüncelerimin yanında en sevdiğim olay biraz komplo…

Basit düşüncelerin yanında,Google gibi devasa bir yapıyı düşününce insan komplo teorisi üretmeden de duramıyor. Siz ne kadar desteklersiniz veya gülüp geçersiniz bilemem ama Google arkasında nasıl büyük bir güç olduğunu ben görüyorum ve size de açıklıyorum. İşte o güç İlluminati‘dir. Dünya üzerinde parasal ve ekonomik anlamda süper olan her oluşumun arkasında bu derin yapılanmanın olduğunu sakın unutmayın. Bu oluşum dünyayı ele geçirmenin birinci şartını çok iyi bildiklerinden Google gibi bir yapı oluşturdular. Şöyle etraflıca bir düşünün bakalım sizin İnternet de her yaptığınızı kaydeden Google den daha iyi bir sistem aklınıza geliyor mu? Neyse bu konu çok karmaşık fazla derine girmek istemiyorum ama Çin gibi devletleri sonuna kadar destekliyorum. Sizde nasıl bir gözün bizi izlediğini unutmayın diye İlluminati‘yi size hatılatıyorum.

İster gülün ister alay edin ister ciddiye alın sizi biri gözetliyor…

Kaynak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5