İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google News Danışmanlığı & Kaydı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sitelerkur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
logo.png

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE PAKET 1, PAKET 2 VE PAKET 4 FİYATLARI DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR

Değerli forum üyeleri. Yaklaşık 2 aydır aktif olarak yaptığımız, zaman zaman kampanyalı fiyatlarımız ile müşterilerimize tam hizmet sağladığımız Google News hizmetimiz, artık müşteri kısıtlaması olmadan dileyen herkese verebileceğiz. Tüm müşterilerimize bizlere güvendikleri ve tercih ettikleri için teşekkürler.

KAYIT OLMAZSA NE OLACAK?

Ödeme şekli çalışma şartlarında belirtilmektedir. (Not: Bu konuda kesinlikle taviz verilmemektedir. Aksini Teklif etmeyiniz.) Sitenin vereceğimiz yönergeleri takip ettiğiniz sürece red edilme olasılığınız çok düşüktür. Ancak yinede kendinizi güvende hissetmeniz için red olunması halinde ücrette %10'luk bir kesinti ile tamamını geri alabileceksiniz.

ÇALIŞMA ŞARTLARI NELERDİR?

SEÇTİĞİNİZ PAKETE GÖRE ÜCRET TAMAMEN PEŞİN ALINMAKTADIR. SADECE PAKET 4 İLE İLGİLİ, BİZİM TERCİH EDECEĞİMİZ ÜYELER İLE İŞ BAŞI/İŞ SONU ŞEKLİNDE ÇALIŞILABILIR. LÜTFEN AKSİNİ TEKLİF ETMEYİNİZ. (TAKSİT YAPMAMAMIZIN SEBEBİ GENİŞ REFERANS VE MÜŞTERİ YORUM LİSTEMİZİN YANI SIRA İLK KONULARIMIZDA HALEN TAHSİL EDEMEDİĞİMİZ ÜCRETLERDEN DOLAYIDIR)

İŞE BAŞLANDIKTAN SONRA KESİNLİKLE İADE YAPILMAMAKTADIR. BAZI KÖTÜ NİYETLİ İNSANLAR RAPORU VE TAVSİYELERİ ALDIKTAN SONRA İADE İSTEMEKTEDİRLER. İADELER SADECE BAŞVURU OLUMSUZ SONUÇLANIRSA, RED TARİHİNDEN 30 GÜN SONRA YAPILMAKTADIR.

LÜTFEN BU NİYETTEKİ ARKADAŞLAR BİZE BAŞVURUDA BULUNMAYIN VE BU KONU İLE İLGİLİ LÜTFEN ŞİKAYET KONULARI AÇARAK BİZLERİ UĞRAŞTIRMAYINIZ. AYRICA SİZE İLETİLEN RAPORDA YAPTIKLARIMIZIN VE YAPACAKLARIMIZIN HEPSİNİ BELİRTMEMEKTEYİZ. İŞİN MESLEKİ SIRLARINI LÜTFEN SORMAYINIZ. FİYATLANDIRMALAR SABİTTİR. PAKET HALİNDE SATIŞIMIZ MEVCUTTUR. "PAKETTEN ŞUNU ÇIKSAK FİYAT DÜŞER Mİ?" GİBİ SORULAR LÜTFEN YÖNELTMEYİNİZ. FİYATLAR VE PAKETLER SABİTTİR.

REFERANS LİSTEMİZ
Toplamda 20 müşterimizin kaydını başarılı bir şekilde tamamladık. Şu ana kadar 2 olumsuz başvurumuz sonuçlandı. Bize ulaşarak tam referans sitelerin listesini talep edebilrisiniz.

trgundempng_4.png
21nQj2.png
edb2ee41aef5a67144f2f3322392876c6146431a.png
vatan_Logo_Flashh.gif
ustbanner.jpg
yenialanyalogo.png
+14 referans daha...

Konu yorumlarını takip ederek forumdaki referanslarımızıda üyelerimizin yorumlarından elde edebilirsiniz. Bu referanslar yetmedi mi? O zaman sizi şuraya alalım :);

FORUM VE FORUM DIŞI MÜŞTERİ YORUMLARI
1vVkYb.jpg
o30YZo.jpg

GR9nW6.jpg

Önceki ve yeni konularımızdan, İyinet Forum ve diğer forumlardaki müşteri yorumları;
Açıkçası arkadaş ile 30-35 gün önce tanıştım ve çalışmaya başladım.
Çok fazla tereddüt ve şüphe ile yaklaştım. Üyelik ve trade azdı.

Fakat sayesinde dün 1 ay çalışmanın sonunda 1 günde news kaydımızı aldık, çok teşekkür ediyorum. Daha bir kaç site ile çalışacağız.

Arkadaşla çalışılmış olmuş , söylediği gibi çalışmanın sonunda basvurduktan iki gun sonra olumlu yanıt geldi ve news kayidimizi aldık , cok dürüst ve saygılı bir arkadaş ben kendisini öneririm

Ben full paketten aldım , herşeyi en ince detayina kadar yaptilar sagolsunlar , başvuru yaptık ve ikinci günün akşamı hemen olumlu sonuç aldık , gayet ilgili ve işlerinde bilgili bir ekipler :)

Şans eseri gördüm arkadaşların konusunu. 6 aydır sitemi hem kendim hemde çeşitli bu işi yapan arkadaşlar kayıt edemedi. Arkadaşlardan Paket 3'ü satın aldım ve 4 gün boyunca sitenin altına üstüne girdiler ardından 15 gün arkadaşların verdiği içerik raporunu harfiyen uyguladıktan sonra başvuru yaptık ve 2 gün sonra bugün sitem kayıt edildi. Gerçekten hem saygılı, hem dürüst ve işin ehli profesyonel çalışıyorlar bu tür sıkıntısı olan hiç düşünmeden arkadaşlarla çalışabilirler. Teşekkürler her şey için.

Dahası yolda...

PAKETLER ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?
Her paketin kendine özgü bir getirisi vardır. Paket 1 - Sadece kayıt ve kayıt için gerekli optimizasyonları kapsar. Paket 2 - Gerekli optimizasyonlar ve kayıt sonrası Google Haberler'in hızlı ve geri dönüşlü index almasını sağlar. - Paket 3 - Sıfırdan site açanlar için ideal pakettir. İlk 2 paketteki hizmetlerin yanı sıra Site kurulum, Google uyumlu tema ve mobil temalar sağlar. Siz sadece içeriklerinizi eklersiniz. - Paket 4 - en gelişmiş paketimizdir. Sitenize girmenize gerek dahi kalmadan 1 ay boyunca tüm içerik, optimizasyon, kontroller dahil anahtar teslim hizmet sunar. Kayıt işleminden sonra gelişmiştirilmiş internet sitenizi teslim alırsınız.

PAKET 1 - EKONOMİ
- Teknik altyapı optimizasyonu
- Site optimizasyon
- Sitemap, Newsmap ve Robots optimizasyonu
- Google Haberler Kaydı
500 TL (KDV HARİÇ)

PAKET 2 - STANDART
- Site optimizasyon
- SEO optimizasyonu
- Sitenizin Android uygulaması

- Google Haberler Kaydı
750 TL (KDV HARİÇ)

PAKET 3 - ULTİMATE
- Site optimizasyon
- SEO optimizasyonu
- News uyumlu Wordpress teması
- News uyumlu Wordpress mobil teması

- Google Haberler Kaydı
1000 TL (KDV HARİÇ)

PAKET 4 - PROFESSINAL
- Site optimizasyon
- SEO optimizasyonu
- News uyumlu Wordpress teması
- News uyumlu Wordpress mobil teması
- Günlük içerik girişi

- Google Haberler Kaydı
1500 TL (KDV HARİÇ)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5