İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google News Kayıtlı | Aylık 850 TL Gelirli | Günlük 2.5 - 3 K Tekil Hitli Teknoloji Sitesi

Mysta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir haftadır siteye hiç dokunmadığım halde şuan ki online durumu
vnPX0A.jpg

Google News kayıtlı Teknoloji sitemi satışa çıkarıyorum. News'e haber düşürme gibi bir sorunu yoktur.

Z7MlRz.jpg

Siteyle sürekli ilgilenemiyorum, hem ortağımla aramızda sorunlar var hemde hevesim kaçtı artık. İlgilendiğiniz zaman kazancını katlayacak bir sitedir. Siteye içerik girdiğim zamanlarda online durumu aşağıdaki gibidir.

1MVRqj.jpg

Son 3 aylık hit görüntüsü

bJkPnm.jpg

Son 2 aylık adsense görüntüsü
7M74Va.jpg

Sabit reklam alanı için aylık olarak 450 TL ödeme alıyoruz bir firma ile anlaştık. Diğer reklam alanlarını da benzer firmalara satabilirsiniz. Biz bir firma ile çalışmak istedik ancak siz birden fazla firmayla çalışabilirsiniz.

Ayrıca tanıtım yazısı olarak da çok üstüne düşemedim. Herkese de satış yapmadım, fiyatı da biraz yüksek tuttum. Siz isterseniz daha uygun fiyattan daha çok satış yapabilirsiniz.

Sitenin masrafı yıllık domain ücreti vardır. Bunun haricinde kendi sunucumda barındığı için başka bir masrafı yoktur.

Site adresi : Telefonda verilecek ( Numaramı PM ile göndereceğim )
Site için istenen fiyat : 10.000 TL
Sitenin aylık getirisi: 850 TL ( 450 TL Sabit reklam | 200 TL Tanıtım yazısı | 200 TL adsense )
Kategori, sitenin içeriği nedir: Teknoloji
Günlük hit sayısı: 2500 - 3000 Tekil
Ziyaretçi kaynağı: %90 google - %10 yandex
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 Yaşında
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Herşey dahil
Hosting dahil midir: Dahil
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Wordpress
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

İyinet Dışı İletişim : [email protected]

zaferbas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telefon numaranizi ve site adresini pm alabilirmiyim

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5