İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google news kayıtlı site çok uygun fiyata satılık

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Site Adresi: Pm ile
İstenilen Fiyat: 9k ufakta olsa pazarlık yapılır.
Sitenin Aylık Getirisi: İlgilenildiği zaman 40-50 tl Adsense günlük
Sitenin Kategorisi: Site içeriği nedir? Ulusal Haber
Günlük Tekil Hit Sayısı: İlgilenilmiyor pek yok
Site Analiz Bilgileri: Alexa Global 322k
Google İndex: 71k
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır
Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet sınırsız Te bilişim vertigo (2,500 tl)
Özel Notlar: Siteyle hiç ilgilenemiyorum yalnızım ve çok yoğun çalışıyorum başka forumdan bir kaç editör buldum fakat işi layıkıyla yapmadılar. Açıkçası çok sıkıldım ve daraldım. 7-8 aydır Newsde onlarca güncellemeden alnının akıyla çıktı kesinlikle uyarı vs hiç bir şey almadık. Bir ara işten dolayı boşluğum oldu İHA ajansı üyelik aldım günde bir kaç saatimi ayırarak günlük sadece adsenseden 40-50 tl aldım. 20tl de aldığım oldu 5tl de ama şunu belirteyim ne kadar çok ilgilenilirse o kadar çok getirisi oluyor. Şunuda söyleyeyim kesinlikle spam hile vs gibi illegal yollara gidilmemiştir sadece başlık ve açıklama kısmı değiştirildi. Girilen haberler saniyede google ilk sırada çıkmakta. Söylemekte yarar var altını çizerek söylüyorum alacak kişi sağlam ekip kuracaksa alsın yada ekibi varsa alsın adam bulur çalıştırırım derse iki gün sonra siteye dahi girmek istemez bunu belirteyim. Fiyatı belirttim gerçekten çok uygun fiyata veriyorum arkadaşlar domain marka olacak kapasitede çok akılda kalıcı ve anlamlı bir isim. Ufakta olsa Sünnettir diyerekten pazarlık olur lütfen ciddi alıcılar iletişim kursun... İstanbul için elden teslim edilir

omeryaka

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
9 bini anca rüyanda görürsün

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 19:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

Sen 9bine site satacaksın 2 haber girmeyeceksin site alexsada birmilyonların dibine inecek. Adam günde belki 1 2 tl kazanırım diye akşama sabaha kadar emek verecek haber ekleyecek saçmalık bunlar saçmalık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5