İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google News ve DMOZ Kayıtlı, Teknolojinin Alt Alanında Tek, Marka Olmaya Hazır Satılık Site

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site : Özel Mesaj İsteyiniz
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 2300 lira. >>> 1950 lira.
Sitenin aylık getirisi: 40 lira.
Sitenin açılış tarihi: 2014
Kategori, sitenin içeriği nedir: Teknoloji (Giyilebilir Teknoloji)
Günlük hit sayısı: 200 tekil.
Ziyaretçi kaynağı: %90 google - %10 diğer
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 3
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Sınırlama yok.
Hosting dahil midir: Ağustos tarihine kadar evet.
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Hayır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır.

Herkese merhabalar,

Yaklaşık 3 yıldır büyük emekler verdiğim, çok şükür para da kazandığım ancak okulun son döneminde olmam ve editör ekibimin dağılması ile artık tek başıma ilgilenemediğim için satıyorum.

Şablonda yazdığım hitin çok üstünde hitler yakaladığımızı ve gelir olarak da yine yazdığımın çok üstünde paralar kazandığımızı söyleyebilirim. Herkesin bildiği gibi içerik odaklı siteler sürekli ilgi ve alaka ister, ilgi alaka azaldığı zamanda hem hiti hem de geliri keser. Bunu site satılsın, fiyat kırılmasın diye değil gerçekten sitenin potansiyele sahip bir site olduğunu belirtmek için söylüyorum.

Merak edenler ve satın almak isteyenler site adresini öğrendiklerinde sitenin gerçekten kaliteli bir şekilde hazırlandığını ve işlediğini zaten görecekler. O yüzden arka planda bazı bilgiler paylaşmak istiyorum.

- Başlıkta da belirtitğim gibi sitenin News ve DMOZ kaydı bulunuyor. News kaydı alalı yaklaşık 3 hafta oldu. Site News’e girmiş satılıyo gibi bir durum oluşmasın. News başvurusundan önce siteyi satacaktım son bir kez deneme yapmak istedim ve o da oldu. Ardından haberler News’e giriyomu nasıl oluyo bu işler satacağız alan kişiye sıkıntı olmasın diye 3 haftadır News’i kontrol ediyorum. Hablerin çoğu News’e giriyor ancak bazen geç olabiliyor.

- Site index hızı gayet iyi %90 anında indexleniyor. DA :26 , PA 17 , MozRank : 4.

- Sitede bugün itibari ile 1.632 adet tamamı özgün yazı bulunuyor. Sadece 1 adet tanıtım yazısı yayınlanmıştır.

- Wordpress altyapısına sahip ve gerekli eklentiler kurulu. Mobil ve AMP desteği mevcut.

- Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn, Google Plus, Tumblr, Pinterest hesapları mevcut. Çoğundan otomatik paylaşım yapılıyor. Hesapların takipçi sayıları şu şekilde;

Facebook : 1.800 +
Twitter : 2.200 +
Instgram : 730 + (Hepsi devredilecektir.)

- Popüler haber uygulamaları Bundle ve Nabız’da yer almakta ve Nabız’da 30.000’den fazla takipçisi bulunmakta. Paylaşımlar arttıkça hem Nabız’dan hem Bundle’dan gayet iyi hit getirmekte.

- Buffer, dlvr.it ve Zappier gibi site için kullandığım ve hala kullanımı devam eden tüm servisleri de olduğu gibi devredeceğim.

- Site için takip ettiğim yerli ve yabancı kaynakların tamamını ve özel içerikler için oluşturduğum listelerin de hepsini alan kişiye vereceğim.

- Site Logosu ve gerekli dosyalarını, haberler için hazırladığımız özel tasarımları ve diğer psd dosyalarını da paylaşacağım.

- Bugüne kadar site için hazırladığım yol haritası, yapılacaklar, reklam seçenekleri ve pazarlama için kullandığım ve kullanmak için hazırladığım 15’e yakın Word ve Excel dosyasını da alan kişiye aktaracağım.

Şuan aklımdakiler bunlar eksik bir şey kaldıysa aklıma geldikçe ekleyeceğim. Bu arada sitemiz geçtiğimiz yıl basılı PC Net dergisine de çıkmıştır. Fiyatı gayet uygun yazdığımı düşünüyorum. Sitedeki yazıları yazdırmaya kalksanız bu fiyatın üstünde ödeme yapmanız gerekir topuna hiç girmeyeceğim. Pazarlık sünnettir açığım :)

Herkese kolay gelsin, hayırlı işler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5