İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google 'nin plus projesi

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Google+, sınırlı Alan Deneme Sürümünde

Google ' nin plus projesi hayata geçiyor.

Şuan sınırlı alan deneme sürümünde olan facebook gibi sitelere karşı

Google 'nin plus projesi aktif olmaya başlıyor.

Siteye girdiğimizde alltaki yazıyı görüyoruz.

Gerçek hayattaki paylaşım, web için yeniden düşünüldü.

Plus 'ta olacak etkinlikler

grayicon-circles-8c0311459297ea5dfc40599979985e5a.png
:Çevreler

Açıklama:Farklı kullanıcılarla farklı şeyler paylaşırsınız. Ancak doğru şeyi doğru kullanıcıyla paylaşmak sizi uğraştırmamalı. Çevreler özelliği, gerçek hayatta olduğu gibi Cumartesi gecesi takıldığınız arkadaşlarınızı bir çevreye, anne ve babanızı başka bir çevreye ve patronunuzu tek başına başka bir çevreye eklemenizi kolaylaştırır.

grayicon-hangouts-b682dcd658a3ecf6de5e6a1a1c540a6d.png
:Videoyla sohbet odaları
Açıklama: Dışarıya çıktığınızda arkadaşlarınızla karşılaşmak dışarıda olmanın en güzel taraflarından biridir. Videoyla Sohbet ile, planlanmamış buluşmalar ilk kez web'de. Arkadaşlarınız bir sohbette olduğunuzu bilsinler ve katılanlarla yüz yüze görüşün. Biz ışınlamayı mümkün hale getirene kadar, şimdilik en iyisi bu.

grayicon-sparks-b83ee6c7c5b50e12ffbaed94b25799e5.png
:Konular
Açıklama: Dedenizin gazete makalelerini kesip insanlara göstermek için sakladığı günleri hatırladınız mı? Güzel günlerdi. Konular özelliğinin yaptığı da buna benzer bir şey. Konular, hoşunuza gideceğini düşündüğümüz video ve makaleleri arar. Boş zamanınız varsa, her zaman izlenecek, okunacak ve paylaşılacak bir şeyler vardır. Dedenizin de bizimle aynı fikirde olacağını düşünüyoruz.

huddle.png
GrupSohbet:Mesajlaşmak çok güzel ancak altı kişi birden hangi filme gideceğinize karar vermeye çalışıyorsanız değil. Grup sohbeti, tüm bu farklı sohbetleri basit tek bir grup sohbetine dönüştürerek bu sorunu çözüyor. Böylece parmaklarınızı yormanıza gerek kalmadan herkesi aynı sayfada toplamış oluyorsunuz.
instant_upload.png
Anında Yükleme :Fotoğraf çekmek çok eğlenceli. Fotoğraf paylaşmak da çok eğlenceli. Ancak fotoğrafları telefonunuzdan web'e yüklemek pek de eğlenceli değil. Bu nedenle, fotoğraflarınızın kendi kendine yüklenmesi için Hızlı Yükleme özelliğini oluşturduk. ‘Gülümse’ demenize bile gerek kalmayacak.

Google 'nın plus projesini anlatmaya çalıstım faydam dokunduysa ne mutlu.. :)

İyi forumlar
Saygılar.

Kendi Sitemdeki Makelem:http://susma.in/google-nin-plus-projesi.html

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
inşallah bu sefer bişeyler tuttururlar

T

trgy

Misafir
Google sosyallik işini yapamıyor. Tutan projeyi bile batırdılar. orkut.com en güzel örnek buna. Profil olayı yaptı o da ilgi bulmadı şimdi tekrar başa sardı.

İnsanlar google'ı arama motoru olarak ezberlemiş artık diğer yaptıkları hep arkaplanda kalıyor. Bu olayı başka bir domain ile çaktırmadan duyursalar yatırım yapmış gibi alsalar daha iyi olurdu onlar için. :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Google sosyallik işini yapamıyor. Tutan projeyi bile batırdılar. orkut.com en güzel örnek buna. Profil olayı yaptı o da ilgi bulmadı şimdi tekrar başa sardı.

İnsanlar google'ı arama motoru olarak ezberlemiş artık diğer yaptıkları hep arkaplanda kalıyor. Bu olayı başka bir domain ile çaktırmadan duyursalar yatırım yapmış gibi alsalar daha iyi olurdu onlar için. :)

Şuan güzel duruyor aslında
Şöyle makaleyi yazmak için araştırdığımda facebook 'taki özelliklerin aynısı var tek oyun bölümü yok sanırım. Öyle bir şey yazmıyordu açıklamalarda..

Ekleme:
çılgın projeyi kullansınlar.

Nasıl Yani ?

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
onların yerinde olsam kendileri proje üretmek yerine, başkaların projelerini satın alırım
mesela dailymotion.com"u satın alabilirdim.
vbulletin gibi şeyleri satın alırdım alt yapım yapardım.

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
onların yerinde olsam kendileri proje üretmek yerine, başkaların projelerini satın alırım
mesela dailymotion.com"u satın alabilirdim.
vbulletin gibi şeyleri satın alırdım alt yapım yapardım.

Senin o dediğini Yahoo çok iyi yaptı ama satın almakla değil üretmekle olur.. Yahoo şuan yok gibi birşey.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sadece arama motoru olarak iyi iş çıkarıyor, ona verecekleri emek ve parayı algoritmalarını düzltmek için verseler daha iyi tutulacak, wm ler daha çok sevecek ozaman

enesns

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google+'dan hesabımı açtım sonunda ilk ekran görüntüsü...
biraz facebook'a benzemiş ama daha güzel olacak gibi...

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
@EmiR34

daha çok küçüksün... insanların düşüncelerine saygılı olmayı öğreneceksin. burası bir forum ve arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum. onlara yardımcı olmam seni neden bu kadar rahatsız ediyor?

saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5