İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Organik Hit Çekme 1 Günde 20 Bin Hit

a1a1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Bot Versiyon 2

-İyi Günler sevgili Kullanıcılar. Programı Kodlayan ve Yazan Ben Lakr-i Normal'de
Programı Ücretli Satmaktayım. Haftalık Ek Olarak Ortalama 7-8 bin hit çekebiliyor.

Program %92 Legal Bir şuç Teskil Etmemektedir.
+ Bildiginiz Gibi Google'de İlk Sıralara Çıkmak İsteyenler İçin %100 İdealdır.
Aynı Zamanda Google Organik Hitleri Çok Sevmektedir. Eminimki 1-2 Aya kadar
İstediginiz Sıralara Çıkarsınız.

Program'ı Kodladıgımda Ücretli Satıyordum Ama Şimdi Evlilik Arifesinde Oldugumdan Programı Ücretsiz Dağıtmaktayım. İyi Kullanmalar.

Googlebotv2 Klasörün içindeki Googlebot.exe çalıştırmadan önce
Google Crome Yada Mozilla Yüklesinler.

Programın Mantigi Şu Program Çalıştıgında Sizden Üye Olmanızı İsteyecektir.
Ardından. Üye olurken sizden 1 anaktar kelime ve 1 site url'si isteyecek yani site adresiniz yazacaksınız ardından üye olma butonunu tıklayım üye olacaksınız.

Daha Sonra 20 saniye sizi bekletiyor siteyi kontrol amaçlı korsan yazılım için tarama yapıyor ardından çıkan pencereden sitenizi görüyorsunuz. ve bu benm sitem tuşuna basıp devam ediyorsunuz.

ve gizli bir pencere açıp sistem'e kayıtlı olan sitelere girmeye başlayacaktır. siz işinizi oyunuza devam edebilirsiniz. Sistem Sizin Belirtiginiz Siteyi Kuyruga Sokacak ve Aynı Programı Kullanan Kişileri Sitenize Yönlendirecektir.

Eğer Sorunuz Olursa. Üye Mesaj'ı Atabilirsiniz.

Link

Kod:
https://hotfile.com/dl/175931493/b18913c/googlebotv2.rar.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5