İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google PageRank, Google WebRank olarak değişiyor

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Başka sitelerdede okudum bu haberi ama ben sanmıyorum çünkü webrank yahoo' nun kullandığı isim, google pagerank algoritmasını geliştirirse bilemem ama isim değişeceğini sanmıyorum zaten pagerank google' nin yükselişindeki en büyük etkenlerden biri adı Ahmet olmuş Mehmet olmuş birşey farketmez diye düşünüyorum ama webrank olayı bence sallamasyon bir haber gibi...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
olabilir. matt cutts, pr algoritmasında değişikliğe gidildiğinden daha pr güncellemesi beklemeyin diye yazmış.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle ki, stanford university pagerank algoritmasının esas sahibi, patent onda yani. bu yüzden ismin ve algoritmanın değişmesinin ihtimali yüksek. belki kısmi bir değişmede olabilir ama bende değişeceğini düşünüyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet. zaten alıp vuruyor. daha da vuracağa benziyor. zira zamanı da gelmişti: google çözüldü çünkü. şimdi yapancı paid directorylere el atmış. bir süre beklemede kalmak ve ona tabii hareket etmek en doğrusu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5