İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google pagerank güncellemesi başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşlar sanırım google pagerank güncellemesi başladı. bu akşam değişik sitelerden değişik pagerank sonucları aldım.
http://www.seologs.com/pr-check/pagerank.html da bir sitem pr 5 gorunuyor diğer sitelerde pr 0 son olarak iwetool da sorguladım iki dc de pr 7 göründü.
sizde bir değişiklik varmı ?

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şenol bendede değişik sonuçlar veriyor sankı seologs eskı PR değerlerini gösteriyor gibime geldi?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Şenol bendede değişik sonuçlar veriyor sankı seologs eskı PR değerlerini gösteriyor gibime geldi?

seologs eski sonuclar veriyor olabilir suan benim pr değerim bir sitemde 3 diğerr pakerank sitelerine baktığımda kimisinde0 kimisinde 3 kimisindede 7 görünüyor pr değerim

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
toolbarda da sitemin pr si sıfırlanmış

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zeytech bağlanamadım abi sunucuya diyor. Iwebtool da bağlanamıyor. Olabilir mi acaba..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Son 3-4 gündür dikkat ediyorumda blogumun pagerankı bazı yerlerde 0 diye görünüyor bazı yerlerde 2 diye.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede biseyler oluyor arkadaslar gugıl sanırım erken yapıyor yine.Sanirim ocakta da bazi arkadaslar demisti guncelleme oluyor diye bizlerde tık yoktu ama su anda ise gorunen o ki guncelleme var :)

Kizyurdu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imkanı yok pr güncellemesi bukadar cabuk olamaz 1. ayın 13 ünde oldu 4.ayın 15 felan başlayacak tahmini

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ya şu konuyu hortlatmayın durmadan :D daha çok var pr güncellemesine. her seferinde acaba mı ! oluyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi