İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Pagerank Kaynağı ??

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadas senın ya zekanda bır sorun var yada baska bır problemın var herhalde....
cevap vermeyecegım sana
sen once yazılanları okumayı ve onemlısı okudugun seylerı anlamayı ogren !!!!!

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Can' Alıntı:
arkadas senın ya zekanda bır sorun var yada baska bır problemın var herhalde....
Iyinet.com da geziniyordum. Baktım son mesajlar Yukardaki gibi basliyor.
Kendi kendime "Kime ne dedimde benim icin böyle yazmışlar" dedim. Hani kullanıcı adım : ARKaDaS Ya :) Ama benimle ilgisi yokmuş..

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok canım arkadasım, senınle hıcbır ılgısı yok.
yaklasık 3 senedır ıyınet forumlarındayım.
ve ınan bu kadar sınırlenmemıstım kımseye
agzımı bozmamaya calısıyorum, gayret gosterıyorum...

ama dedıgım gıbı cvp vermeyecem bır daha.
ben bıldıgımı bılyıroum ama su hayatımda yenı bır sey daha ogrendım.
ınsanlarla bılgını paylasmayacaksın..
cunku heryerde oldugu gıbı burdada ukala, dunyada bı haber olup bırde bılıyormus gıbı konusan ınsanlar da var.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vaybe kalbimi kirdin simdi. Sen cevap vermessen nerden ogrenecegiz bu sacmaliklari. Hem bilmiyorsun, hemde konuyu oraya buraya cekiyorsun yok paylasim, yok hayatinda bir sey ogrenmissin. Senin hayatta ogrenecegin COK SEY VAR dostum. AMA en onemlisi sunlar:
1-KOTU SOZ SAHIBINE ATITTIR. YANI BURDA UKALA OLAN SENSIN.
2-BILMEDIGIN KONULARDA YORUM YAPMA.
2-EN BUYUK BUYUKLUK HATAYI KABUL ETMEK TIR. KONUYU DAGITIP DEMAGOJI YAPMAK DEGIL.

Senin icin biraz okuma gonderiyorum. OKUDA birseyler ogren. Imzandaki abuk sabuk cumleye guvenerek ingilizceden anladigini varsayiyorum.

http://groups.google.com/groups?hl=...r=&group=google.public.web-apis&start=10&sa=N

http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=498&highlight=pagerank

google dan:
The Google Web APIs service gives you query access to Google's web search, enabling you to develop software that accesses billions of web documents that are constantly refreshed.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya guzel arkadasım.
hala farklı kutuplardan bahsedıyoruz senınle.........
Sen hala API densın 8. msajım oluyor, ben burda api den bahsetmıyorum neden bunu anlamak ıstemıyorusun...
off
mesajları takıp et derken bundan hbasedıyorum sana ben..

Ben PR ıcın API kullanılır dıye ıddaaa etmıyorum kı.
Ukalalık ta yapmıyorum.
Sadece Google a izin alamadan otomatik query gondermek yasaktır dıyorum
ama sen ben hala anlamamakta ve tarstısmakta devam edıyorsun....

Imzama gelınce, sacma dıyebılırsın ama sunu belırtmek ısterim, soz benım kafamdan uydurdugum bırsey degıl, unlu edebıyatcı Arthur Pıche enin kıtabından alınmıstır...

Gercekten munakasa etmek ıstemıyorum...

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar burası tartışma-kavga-küçük düşürme platformu değildir! Peki burası nedir diye soranlar olabilir içinden ya da dışından?! Burası bilgi paylaşım platformudur!

O yüzden herkes birbirine saygılı olmalıdır ki problemler yaşanmasın.. Çözülemiyecek problemde yoktur orasıda ayrı bir konu ama lütfen problemi biz çözmeden seviyenizi koruyun birbirinize saygılı olun..

İyi paylaşımlar!

E

erotikbul

Misafir
konu çok eski ama.. :) Kodlar lazım oldu arkadaşlar. sitelerim.info nun sunduğu hizmetlerin kodlarını paylaşabilecek olan var mı ?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim anlamadigim title de ucretsiz yaziyor ve ucretli birsey veriyor olmalari. kimseyi kirmak icin soylemiyorum elbetteki site yapiyorsun para kazanacaksin ama bu sekilde ucretsiz diyip ucretli vermek ile degil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5