İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google pagerank nisan güncellemesi 2011

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Nisan ayı da geldi çattı, google matematiğine göre bir aksilik olmazsa büyük ihtimal bu ayın 20'sinde güncelleme olacak ona göre herkes backlinkleri kasmaya başlasın :)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
son 2 senedir ben PR alan fazla site göremiyorum.

inşallah herkes iyi derecede google pagerank değeri alır.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
kullanmadığım domainleri pr si yüksek sitelere yönlendireceğim bakalım fake pagerank işe yarayacak mı

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bekliyorum bakalım ne olacak 1 olsa onada razıyım :)

SonVeda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde pr 2 idi dmoz da kabul etti bizi birazda kastık bakalım pr3 -pr4 olabilicezmi

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaşlar bu gelecek pagerank değerini tahmin eden siteler ne kadar doğru ?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
valla şuan itibariyle bunları ölçtüğünü dile getiren sitelerin hiçbiri tutmuyor. Eskiden de tutmazdı zaten ama şimdi tutması daha imkansızlaştı çünkü google' nin ne yaptığı belli değil. Bir çok kişinin sitesini güncellemedi bile. Ortada bir karmaşa varken tutması zaten olanaksız

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaşlar herkesin güzel beklentileri var ama inşallah beklentileriniz gerçekleşir yoksa hersene olduğu gibi çok yürek yanacak :p

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bir şey beklemeyenler listesine eklenmek istiyorum. Pageranklarım uzun bir süredir sabit. İnsanlar bana kendileri link veriyorlar. Hakettiğim değeri almak istiyorum.
Sitelerinizde yararlı paylaşımlar yapın, pagerank kendisi gelir.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Bir şey beklemeyenler listesine eklenmek istiyorum. Pageranklarım uzun bir süredir sabit. İnsanlar bana kendileri link veriyorlar. Hakettiğim değeri almak istiyorum.
Sitelerinizde yararlı paylaşımlar yapın, pagerank kendisi gelir.

aynen PR1 sitem hiç olmadı benim :) , backlink bile fazla kasmıyorum. Google bu sebeble sitelerimi seviyor.

• Like
Reactions: Eif

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Pagerank değerlendirmeleri genelde, içerikle iç içedir, arkadaş sitesini facebook'a yönlendirmiş pagerank 10 bekliyorum diyor :) hayal aleminde yaşamayalım bari maskeli yönlendirseydinde birşeylere umudun olsaydı :p hakkımızda hayırlısı

• Like
Reactions: Eif

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Pagerank değerlendirmeleri genelde, içerikle iç içedir, arkadaş sitesini facebook'a yönlendirmiş pagerank 10 bekliyorum diyor :) hayal aleminde yaşamayalım bari maskeli yönlendirseydinde birşeylere umudun olsaydı :p hakkımızda hayırlısı

+1 :hmmm:

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Ben Serdarca'dan değil ama Ozde'den ümitliyim bence PR2 ile giriş yapabilir. :)

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pr3 dü sitem inşallah bu güncellemede pr5 i geçecek..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Güncellemeler ne sıklıkta yapılıyor acaba üstadlar? Bide kesin tarih belli mi? Konuyu açan arkadaş yazmış ama tüm mesajları okudum, epey kişi beklemiyorum nisanda güncelleme diyor ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5