İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google PageRank Tarihini Tahmin Edin.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
BACKLİNKLER GÜNCELLENİYOR..

buna görede bazı kişilerin prsi artıp azalıyor

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Güncelleme başladımı ? sadece bir tane siteimin değeri pr2 den 1 e düşmüş

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
backlinkleri güncelliyor google buna göre bazı siteler düşüp artıyor martın sonunda genel güncelleme olacak.

X

Xman

Misafir
benim hitlerimde %10 luk bir düşüş var son bir haftadır.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim hitlerimde %10 luk bir düşüş var son bir haftadır.

aynısı bende de var ama ben neden olduğunu çözdüm. Google 1-1,5 hafta önce çoğu siteyi filtreden çıkardı doğal olarak bazı kelimelerdeki iyi siteler tekrar eski yerlerine geldiler ve bu da bizim hitimize etki yaptı. Başka açıklaması yok gibi filtreden çıkanların günüyle aynı gün çünkü düşüş oldu :)

X

Xman

Misafir
aynısı bende de var ama ben neden olduğunu çözdüm. Google 1-1,5 hafta önce çoğu siteyi filtreden çıkardı doğal olarak bazı kelimelerdeki iyi siteler tekrar eski yerlerine geldiler ve bu da bizim hitimize etki yaptı. Başka açıklaması yok gibi filtreden çıkanların günüyle aynı gün çünkü düşüş oldu :)

Olabilir ve benim düşüş hala aynı %10 geriledim ve orada kaldım, umarım düzelir :(

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
son 4-5 gündür düzgün hatta daha iyi yerdeyim ama yeni konulardanda kaynaklanıyor olabilir.

katalogum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 gözle bekliyorum kendi sitelerimde bir degisim yok.ama müsterilerin sitelerinin bazıları artmıs.düsen yok cok sükür

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar cuma gününden itibaren prlerde ufak tefek oynama başlayacak cumartesi tüm siteler güncellenecek pazara güncelleme bitecek şimdiden yüksek prler :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çok kesin konuştun, bilgi sağlam yerden sanırım :)

bilgi demeyelimde analiz ve deneyim. Ben forumu terkederim bile dedim bu konudaki önceki mesajlarda tarihleri çözdüm gibi birşey artık son 7 güncellemedir detaylı analiz ediyorum güncellemeleri :)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
draga bu sefer tahminlerin tutmayabilir. googlede bir takım değişiklikler oldugunu düşünüyorum bu tarihlerede yansıyabilir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tüm google dc lerini bir defada kotrol edebilecegimiz site varmı dogru bilgi veren ama

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla pek pr degeri önemi kalmadı bence güzel bir seo yapılırsa siteye 0 da olsa hit alıyorsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5