İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Google Panda & Penguin Guvenceli Link Piramit'i Backlink Calismasi!

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
173.jpg

Link Piramit'i Ile Google Panda & Penguin Korkunuz Olmadan Backlink Alin!

Anahtar Kelimelerinizde Yukselmek Istiyorsunuz Ama Google Filtrelerine Yakalanmaktan Mi Cekiniyorsunuz?

Artik Backlink Alirken Google'dan Korkmaniza Gerek Yok!

Google Panda & Penguin Guvenceli Muhtesem Link Piramit'i Calismamiz Ile Anahtar Kelimelerinizde Google Siralamasinda Yukselmek Hic Bu Kadar Guvenli Ve Kolay Olmamisti!

* Google PR Kazanimi
* Arama Motorlari Uzerinden Gelen Organik Hit Artisi
* Google TrustRank Kazanimi
* Anahtar Kelimelerde Yukselme
* Alexa Siralamasina Direkt Etkili

Iste Bu Muhtesem Link Piramit'i Calismamizin Ayrintilari...

Link Piramit'i Calismamizda Ana Sitenize Gelen Backlinkler Once 3 Farkli Kademede Birbirleriyle Bir Zincir Olusturacak Sekilde Baglanir. Bu Islem Hem Backlinklerinizi Normalden 3-4 Kat Daha Guclendirir, Hem de Google'in Gozunde Backlinklerinizin Dogal Olusumlar Halinde Organik Olarak Sitenize Geldigi Izlenimini Verir.

3. Kademe:

100 Adet;

*Video Backlink
*Resim Backlink
*Ziyaretci Defteri Kaydi
*Trackback Backlink

3 Kademe'de 100 Adet Video, Resim, Ziyaretci Defteri ve
Trackbacks (Geri Baglanti) Backlinkleri Once Birbirleri Ile Sonrada 2. Kademedeki Backlinkleriniz Ile Bir Zincir Olusturacak Sekilde Birbirleriyle Baglanir, Guclendirilir ve Organiklestirilir.

2. Kademe

100 Adet;

*Sosyal Bookmark
*Sosyal Network Paylasimlari
*Forum Tanitim Yazilari

2. Kademede 100 Adet Sosyal Bookmark, Sosyal Network Paylasimlari ve Forum Tanitim Yazilari Once 3. Kademeden Aldiginiz Backlinkler Ile Birbirlerine Bir Zincir Olusturacak Sekilde Baglanir, Guclendirilir, Organiklestirilir Sonra 1. Kademeden Alacaginiz Backlinkler Ile Ayni Islemler Uygulanarak Google'in Gozunde Cok Guclu Ve Organik Bir Hal Alir.

1. Kademe

100 Adet;

*Tanitim Yazisi
*Blog Yorum Backlink
*Web 2.0 Backlink

Piramidimizin En Ust Noktasini Olusturan 1. Kademede 100 Adet Tanitim Yazisi, Blog Yorum Backlink ve Web 2.0 Backlinkleriniz Once Birbirleriyle Bir Zincir Olusturup Guclenen ve Organiklesen
Kademe 2 ve Kademe 3 Backlinkleriniz Ile Birbirine Baglanir Sonra Tamamen Organik ve Cok Guclu Backlinkler Halinde Ana Sitenize Yonlendirilir.

Bu Muhtesem Google Panda & Penguin Guvenceli Link Piramit'i Ile Google'da Yukselmenin Keyfini Guven Icinde Yasayin!!

*Tum Backlink Calisma Kademeleri El Ile Manuel Olarak Yapilmaktadir!

*Butun Backlinkleriniz Tamamen Organik ve El Ile Alindigindan Calismaniz 8 Gun Icinde Tamamlanip Tarafiniza Teslim Edilir.

*Bu Muhtesem Calismanin Fiyati SADECE 40TL

ODEME

Paypal
Bilyoner

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5