İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Paralarımızı $ Olarak Yatırsa?

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Merhaba arkadaşlar dikkatimi ceken bi durum oldu ve sizinle paylasmak istedim topluca istekte bulunsak acaba olabilecek bişeymi???
1-2 örnek vereyim

110$ Agustos 185 Tl

114$ Eylül 180 Tl

105$ Ekim 198 Tl
*Degerler örneklendirmeden ibarettir...

Arkadaşlar kazanclarımızı dolar olarak yapıyorsak ödemeyide dolar olarak almak hakkımız degilmidir? bankalara dolar hesabı açtırsak paramız dolar olarak yatsa... istedigimiz zaman bozdursak en azından zararlı olmayız? farkındaysanız kazanclar dolar kuruna göre degişiklik göstermek kimi zaman yararımıza olan durumlar kimi Zaman zararımıza ... Sizce topluca site sahipleri olarak Google emailler göndersek... kazancımızı dolar seklinde almak istedigimizi belirtsek? bi yarar Saglarmı

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Mantıklı...Aslında Google'a çaktırmadan Adsense hesabınıza bir dolar hesabı ekleyip deneyebilirsiniz. Eğer sorun çıkmazsa dolar olarak ödeme yapıyordur, şayet ödeme gelmezse o zaman toplu olarak yoğun bir talepte bulunulabilir.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben araştırdım ilk öyle olacagını sandım zaten gidip dolar hesabı açtırmıştım heyecanla :) ama Google ülkenizin Para birimine göre öder diye biyer okudum o anki kur neyse ondan bozuyor ama burası türkiye Başbakan hapşursa dolar ucar Ayagı takılsa dolar düşer?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
bunu google adsense yardım ekibine sordunuz mu? bir cevapları oldu mu? eğer yapabilirlerse öyle ödeme alalım yani. benim için bir mahsur yok.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
bunu google adsense yardım ekibine sordunuz mu? bir cevapları oldu mu? eğer yapabilirlerse öyle ödeme alalım yani. benim için bir mahsur yok.

Adsense weeb seminerinede katıldım ama o an için böyle bi soru sormak aklıma gelmedi adsensede dolaşırken... aylık kazanclara bakınca farkına vardım

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Dolar hesabınız varsa, dolar olarak yatması gerekir mantıken. Deniyen oldumu ?

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Twitter üzerinden Adsense ekibine soruldu ve böyle bişeyin imkansız oldugunu sadece türkiye için degil tüm ülkelerin yerel para birimi ile ödemelerin gönderildigini açıkladılar ... ama bence haksızlık var ortada

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Twitter üzerinden Adsense ekibine soruldu ve böyle bişeyin imkansız oldugunu sadece türkiye için degil tüm ülkelerin yerel para birimi ile ödemelerin gönderildigini açıkladılar ... ama bence haksızlık var ortada

Sizce neden haksızlık var ? Sonuç Olarak Google Ödemelerimizi Zaten Güncel Kurdan Hesaplıyor ve Gönderiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5