İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Paypal e rakip olacak

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Google'in checkout adli yeni sistemi ile Paypal e rakip olacagi dedikodulari dolasiyor.
Simdilik kesinlik kazanmamis olsa da Google in su anda bu sistemi test ettigi soyleniyor.

B

Baria

Misafir
google sanırım el atmayacagı şey kalmayacak. google dünyası yapacak sanırım kendi çapında

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla oyle bişi olursa paypal biter ben sahsen googleyi kullanirim

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
baya bir önce wht de bunla ilgili bir başlık okumuştum, google bu sistemi kursada beta halde kalır herkesi kabul etmesi için 5 yıl geçmesi gerek diye yorum yazmışlardı.

Aslında baktığımızda google'ın çoğu servisi ger.ekten de beta da kaldı. Yani mail hesabını hala açıktan direk vermiyor. Neyse bakalım hayırlısı, paypaldan kurtarsuında beni başka birşey istemem....

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Sanirim bu sistemi en basta Adsense de kazanilan paranin, Adwords e aktarimini saglamak icin kullanacaklar.
Bu konuda cok yogun istek var, ornegin Adsense den kazanilan paranin %30 unu Adwords'de harcamak istiyorlar, bu sistemle sanirim bu mumkun olacak.
Daha sonra belki de Froogle a uygularlar.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan google adsense kazançlarını eft ile türkiyeye ve paypalın eft yapmadıgı bi çok ülkeye eft yapabildiğini göz önünde bulundurursak piyasa kızışıcak ve paypal kendine çekidüzen vermezse google neden olmasın?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
süper bişi olur gercekten. paypal baya zorlancak o zaman google rakip olmadıgı konu kalmadı..

U

umurcan

Misafir
adsense için çok işimize yarar diye düşünüyorum güzel bi haber teşekkürler

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal gibi bir sistem yapacaklarını sanmıyorum çünkü büyük ihtimal tutmaz ama denildiği gibi adsense kazançlarının bir miktarını adwords olarak ekleme özelliği çıkartabilir.ama inşallah paypal gibi bir sistem yaparlar ve türkiye'ye de transfer seçeneği çıkarda bizde her ay komisyon vermekten kurtuluruz :)

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
paypal gibi bir sistem yapacaklarını sanmıyorum çünkü büyük ihtimal tutmaz ama denildiği gibi adsense kazançlarının bir miktarını adwords olarak ekleme özelliği çıkartabilir.ama inşallah paypal gibi bir sistem yaparlar ve türkiye'ye de transfer seçeneği çıkarda bizde her ay komisyon vermekten kurtuluruz :)

katılmıyorum paypal dan daha az komisyon ve direk eft olayını her ülkeye uygularsa paypalın krallığı biter. bunu yaparsa microsoft ve yahoonun baya önüne geçmiş olacak çünkü takip edilen google oluyor. google ads hizmetini başlattı büyük kampanya daha sonra yahoo, microsoft onu takip etti ki hala beta aşamasında ikiside.

google ı tutabilene aşkolsun :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben uye oldum anlasmalı sırketlerınden alısverıs yaptırtıyor vede ındırım kuponu verıyor herkese hayırlı olsun

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
medium.jpg

Kullanan olduysa izlenimizi eklerseniz iyi olur.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
account u aktive ettım sadece suan sadece alısverıs ıcın kullanılıyor sanırım daha transferlere gecılmemıs

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5