İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Plus: "Google+"

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,

Bazılarınızın belki haberi yoktur ama Google sosyal ağ kurma projesini duyurdu. Ve projesini yayınladı. Google Plus (+) olarak isimlendirilen proje sosyal ağ olma yolunda ilerleyecek gibi görünüyor...

Sosyal Ağlar alt forumunda Google+ olarak alt forum açılırsa sevinirim... Facebook, Twitter gibi o da yerini almalı forumda!...

http://plus.google.com

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sosyal Ağlar alt forumunda Google+ olarak alt forum açılırsa sevinirim...

katılıyorum.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Friendfeed alt forumunda daha aktif bir forum olacağına eminim :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
benim hoşuma gitti ,google şu kendi adını kullanma egosundan bir vaz geçse çok daha iyi olacakta nato mermer nato kafa işte...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
ya benim bilgisayar sorunlu anasayfası çok kötü çıkıyor, çok sade hiç bi şey yok. Error code: sec_error_expired_issuer_certificate bu hatayı alıyorum. Saati güncellemem gerekiyomuş ama şu anki saat doğru, anlayamadım.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
ya benim bilgisayar sorunlu anasayfası çok kötü çıkıyor, çok sade hiç bi şey yok. Error code: sec_error_expired_issuer_certificate bu hatayı alıyorum. Saati güncellemem gerekiyomuş ama şu anki saat doğru, anlayamadım.

Tarih ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5