• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Google Reklam Hizmetleri / Bot ve Sahte Tıklama Engelleme Koruma Planı

tekbasbilisim

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
11 Haziran 2019
Mesajlar
1
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
39
Şube
İzmir
46 Aydır Üye
Merhaba
Tekbaş Bilişim Google Reklamcılık ve Web Tabanlı Yazılım hizmetleri Google'nin Premier Uzman Partnerlerinden oluşan Ekibimiz olarak sizlere google saldırılarını %90 kadar engellemek ve geçersiz tıklamaların önüne geçmek aynı zamanda geçersiz tıklamaların iadesini anlık olarak yapılmaktadır. Yaptığımız savunmada ıp algoritması yazarak ve google Ads yani Adwors Panelinize müdahale edilerek gerçek kişilere Reklamlarınızı Görünmesini Sağlıyoruz. Yaptığımız Çalışmalarda kesinlikle cpanel plesk vds vs gibi yerlerden kesinlikle ıp engelleme yapmıyoruz ve gerçek algoritma üzerinden Google Ads Panelinize müdahale edilerek programa dahil kılıyoruz.
Amacımız insanlara gerçek koruma ve kaliteli Hizmet Sağlamaktadır. Gerçek bir Google partner Uzmanlarımızla Çalışmak isterseniz İletişim bilgilerimiz Aşağıda Yer Al aktadır.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez : 0850- 441 - 20 - 60
İzmir Ofis : 0232 - 254 - 06 - 59
WhatsApp Hattı : 0541 - 237 - 15 - 25
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst